Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brezilya 2014 Dünya Kupası [II]

forgiver

Öne çıkan mesajlar

abi nasıl çirkefler nasıl hakemle oynuyorlar. hakem de zaten fifadan ev sahibine domalmalı gelmiş direk, %99 ev sahibine yattı. ulan o penaltıyı vriyosun kart niye sarı lan. brezilyalılar da hepsi birer melo bilica, sadece daha iyi top çevirenleri. hepsi şopar keke sinirim bozuldu.

yalnız fukara takımlara ev sahibi diye yandaş hakem göndeirrsin de almanyada göndermemeleri lazım. merkel borcu keser veya fifaya tel çakar halleder diye umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gold maaşı kuponda yatırdı galiba :p

ama harbiden hakem rezaletti. Brezilyalı futbolcular devamlı faul yapıp kendi lehlerine faul aldılar. Hele hele David Luiz bir pozisyonda adama faul yapıp kolunu adamın koluna geçirip faul aldı helal olsun dedim. Antremanda çalışılmasa olacak işler değil bunlar. Bi Fatih Terim bi Scolari bu işleri antremanda çalıştırır.

Bi Neymar'a üzüldüm. Omurgaya sağlam darbe aldı. Gerçi O'da hep attı kendini yere. Sedyeyle çıkarken donunu sıyırmadığına göre ciddi sakatlandı çocuk. Yoksa kaçar mı lan o fırsat. en az 15sn'lik reklam süresi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
tiLi said:

calimero said:

orc_lord said:

Brezilya'da erkenden golü buldu hadi bakalım...

Dua et kupa Brezilya'da yoksa -de ayrı timi peşine düşerdi ;P

gizli özne tiago silva sdfs

Hii, telefondan yazmıştım typo olmuş. Yoksa -de lere çok dikkat ederim pardon :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...