Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2014-2015

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Seyrettikçe çıldırıyorum. Kyrie Irving iyi güzelde abi yedek olarak delladova mıdır nedir o ne demek ya yok muydu adam akıllı biri.

Ciddi ciddi seneye clevland bu kadar ilerleyemez diye düşünüyorum kevin love kyrie lebron ücüde sağlıklı olsa bile bunların bi daha final görmesi için gereken şey phil jackson falan , anca o zaman üçlü hücum falan kasıp bişiler yaparlar. Bu sene şansı yakalamışken kyrie irving sağlıklı olsaydı çok çok rahat olmasada alırlardı şampiyonluğu , en azından curry böyle babasının çiftliği gibi at koşturmazdı sahada adam resmen mvp benim diye çıktı sahaya.

Çok sinirlendim bütün maçların özetini izleyince , gelip bir rant yazayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Allahını seversen , neresine katılmadın söylediklerimin?

Lebron cavs'e bi kupa getirsin istemişim ona mı?
Kyrie sakatlanmasa çok rahat değil ama kupayı alırlardı gibi duruyor kısmına mı?
Kyrie yok diye tırt bir pg karşısında curry estirdi , kyrie olsa bu kadar rahat estiremezdi kısmına mı?

Hemen hemen her kısmı herkes tarafından kabul edilebilecek bir durum?

En kötü , seneye lebron , kyrie , love kalkıp 82 maç sağlıklı + playoff sağlıklı geçirirse çok rahat şampiyon olur diye düşünüyosan illa ki phil jackson falan gerekmez adam akıllı oynasınlar yeter diyorsan onu bilemem , o konuda haklı olabilirsin ama %100 onlar olur diyemem , sağlam rakipler var batıda her zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Curry pek iyi değildi ki final serisinde estirmiş olsun. Tecrübesizlik yıktı GSW'yi ki takımın en tecrübeli, en oturmuş ismi de zaten finallerin MVP'si oldu.

GSW yatsın kalksın şampiyonluk için Igoudala'ya dua etsin, heykel falan diksinler. Playofflarda tek başına takım taşıdı resmen, diğer yancıların elleri ayakları birbirine dolanırken hep sırtına alan o oldu.

Tek fark işte GSW de Igoudala'nın yancıları Curry-Klay-Lee-Bogut gibi üst sınıf oyuncularken ve tecrübesizde olsa imansız gibi ceza kesen adamlar olması; LeBron yanında JR'ı çıkartsan 5-6 tane ayakçının olmasıydı.

Hani Kyrie olsa şampiyon olurlardı yine diyemem ya da Love çünkü onlarda tecrübesizlikten patlarlardı ama kilit anlarda top Thompson'ın eline gelip, tuğlaya dönüşeceğine Love'un elinde en azından ciddi sayı tehdidi olurdu. Oyun kitlendiğinde hücumda Kyrie ile drive edip ekstra sayılar vs. bulurlardı.

Cavs çok iyi yolda, bu yapıyı korudukları sürece her şekilde seneye de final oynarlar. Tabii Chicago'nun yeni çehresi ligi nasıl etkileyecek belli değil.

Kaç senedir diyorum, herkes diyor gerçi Tibodu yerine adam gibi iyi bir koç olsaydı Chicago zaten son 3-4 yılda iki finali çok rahat yapardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii o da Derrick Rose sağlıklı olursa diye ümit ederek. Onun dışında cleveland cavaliers david blatt değilde phil jackson olsa dediğim gibi ve eğer bi de sağlıklı olurlarsa 65+ bile yapabilirler. He david blatt ile şampiyon olamazlar demiyorum , ama olma ihtimallerini düşürüyor diyorum sadece.

Bu aralar seneyede en iyi ihtimali olan olarak gördüğüm (ki daha yaz dönemi geçmedi) cleveland ve her zaman nolacağı belli olmayan eğer sağlıklı olurlarsa tecrübeyi konuşturabilecek olan san antonio , bu saatten sonra zor o tempo o yaşta gibi duruyor ama geçen senede imkansız geliyodu bana kazanmasını bildiler yine öyle bişi yaparlarsa anlamadığım şekilde kazanabilirler. Bu ikisi dışında taş çatlasın gsw tecrübelenir biraz daha oynar yine alabilir ya da chicago sakatlıkların önüne geçer alabilir. 5. bir takım çıkmaz gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

oha adam ligin en sempatik oyuncusu. onun yerine lebron dallamasının mı şampiyon olmasını isterdin :D

valla 3 senedir koptum nba'den (d-smart sagolsun). Tek tük mac izliyorum.
Lebron dallamalık ne yaptı lan ? Gayet düzgün bir adamdı lebron. Ne maç demeçlerinde ukalalık,saygısızlık nede maçta çirkeflik yapardi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...