Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en anlamsız mutluluğu

Tori

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

Red said:

orta 1 de efsane bir hatun vardı. vay anasını diyerek bakardık üst dönemdeydi.
yıllar sonra facebuk'da gördüm. bildiğin patates olmuş. öyle böyle değil yani AYI OLMUŞ AYI. sevinmiştim skldfs

lisede bi hatun vardı. geberirdim erirdim böyle. geçenlerde narperada gördüm. diceydi. akıl almaz olmuş. beynim eridi. penisim boğazıma kaçıp ağzımdan geri çıktı.
bana niye olmuyo hiç öyle şeyler ya

Şu haberi okuyunca sen geldin aklıma yılancı, sana sokan bundan mıydı? Gerçi senin haberin vardır bu gelişmeden.
http://www.haberturk.com/gundem/haber/959704-40-yil-sonra-antalyada-ortaya-cikti
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Vingthor said:

Red said:

orta 1 de efsane bir hatun vardı. vay anasını diyerek bakardık üst dönemdeydi.
yıllar sonra facebuk'da gördüm. bildiğin patates olmuş. öyle böyle değil yani AYI OLMUŞ AYI. sevinmiştim skldfs

lisede bi hatun vardı. geberirdim erirdim böyle. geçenlerde narperada gördüm. diceydi. akıl almaz olmuş. beynim eridi. penisim boğazıma kaçıp ağzımdan geri çıktı.
bana niye olmuyo hiç öyle şeyler ya

Şu haberi okuyunca sen geldin aklıma yılancı, sana sokan bundan mıydı? Gerçi senin haberin vardır bu gelişmeden.
http://www.haberturk.com/gundem/haber/959704-40-yil-sonra-antalyada-ortaya-cikti

yok beni montivipera xanthina soktu. o prof benim hocam bu arada (:
Sosyal ağlarda paylaş

hanginiz yazdı lan bunu dsfsd
yilandan korkmam yalandan korktugum kadar desem yalan olur.yalani yilana tercih ederim.cok pis isiracak gibi bir tipi var allahin yarattigi bu mahlukatin.ama bir sekilde asil de duruyor.tarlalarda farelerin falan kökünü kaziyor bunlar.ayrica ogullari rüsvet falan da yemiyor.memlekete faydali hayvan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şeyi merak ettim şu an, mesela makata kaçar mı yılan.
uyudun diyelim ormanda huoop girdi anüsten. dolanıyor. bağırsak kurdun falan varsa temizliyor huooop, nothing to do here diyor çıkıyor geri. ya da diyelim tam çıkarken farkettiniz. totonuzu sıkıp hıaaaa diye kafasını kopartabilir misiniz yılanın. fatality böyle kanlı manlı...
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

vivavale said:

Lisede vardi tas, unide biraz takilmistik tasti sonra elimde tutamadim hatunu giderken yine tasti, gecenlerde gordum hala tasti ogretmen olmus urfanin en ucra kosesinde gorev yapiyor, ayni okuldan ogretmen sevgilide yapmis ve hala tas.
Hayatimdaki en buyuk fail bu hatun ve hala tas :/
ahahahha

fb linki göremedik hala
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...