Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nası yapiyosunuz

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Her şeyin üzerine geldiği artık kaldıramadığın nokta senin en büyük şansın. Artık o noktadan sonra bir şeyler değişecek, değişmek zorunda. Bit lutuf olarak düşün. Bir yerde okumuştum, şafaktan önceki son an karanlığın en yogun olduğu nokta. Şu an orada olabilirsin ama emin ol önün açık.

Hayatını yönet abi, etkilere tepki verme bizatihi yönet.Kararsızlık en zor şey, insanın ne olursa olsun düşünüp bir karar vermesi ve bunu uygulaması sonu ne olursa olsun kararsızlıktan daha iyidir.

Karar ver ve uygula. Sakın erteleme, ertelemek çok ciddi ve kötü bir hastalıktır.

Kesinlikle mutlu olduğun, sevdigin bir işte çalış. Para önemli ama o kadar değil kaldı ki sevdigin işi yaparsan başarı ve para mutlaka gelecektir.

Çizgin net olsun abi, biri ya o taraftadır ya burda. Kendini başkası için ezme.

Kendine zaman ayır, spor olur, hobi olur. Kendini mutlu et.

Son olarak sen bu dünyada özel bir insansın, bunu bil. 7 milyar içinde senden başka bir tane yok. Eşsiz ve benzersizsin.

Duygularını foruma açabilmen aslında özgüvenini gösterir. Helal olsun. Kım ne der diye düşünmediğin gibi hayattada öyle düşün abi. Herşey güzel olacak merak etme :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
axedice said:

Dynun patlayasım varmış demek sana denk geldi. Yine de çok uzatmıyorum

http://images.scribblelive.com/2014/6/16/e48a94df-9f72-4602-b235-500c94859c5a.jpg

IŞİD tarafından öldürülmemek için musuldan kaçan şii bir aile. Bu zamana kadar büyük ihtimalle ellerinde avuçlarında yokmuş zaten, de artık çadırlarda sürünüyorlar. Benzer görüntüleri suriyeden kaçıp türkiyeye sığınan savaş mağdurlarında da görmek mümkün.

Soruna cevap vereyim, aç değilim açıkta değilim, yediğim içtiğim her an her dakika bana kardır diyerek yapıyoruz. Herkes bişeylere üzülüyor da karı gibi hayat niye çok kötü demenin hiç bi anlamı yok, keza hayat bizler için BAYA iyi.

gördügüm en kötü self motivasyon teknigi
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

ağır depresyondayım
iş aşk para arkadaş sağlık
hepsi biyerden zortluyor.
cocukluktan beri meyilliyim zaten depresif bir insanım

sürekli basarisiz oluyorum üzerine motive olamayan biriyim zaten.

kendi kendimi cukura surukleyip cikamiyorum.
bak birine direk anlatamayip da foruma yazacak kadar acizim ordan anlayin.

herkesin binbir.türlü derdi var nasi yapiyosunuz abi

ps: vurun kahpeye

Sonunda kadar herkese kötü davran.
Sonra dahada kötü davran.Arada çok ama çok az iyi davranıp yemle.
Sonra tekrar kötü ol.Döngüyü sürdür.
Farkediceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

Bendede aynı durum mevcut, epey bi süredir durum şu;

gece 4'e kadar oyun/dizi/twitch
öğlen 12 de kalkış, kahvaltı
akşam 7-8'e kadar oyun/dizi/twitch
sonra hızlı bi yemek, ve gece 4'e kadar oyun/dizi/twitch devam

şunun işe giden versiyonuyum. ek olarak 12 aydır tam maaş alamama damage ekleyin.
geçim derdi vulnerability +3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...