Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nası yapiyosunuz

Dynun

Öne çıkan mesajlar

polyanagirl said:

"roket adam" said:

polyanagirl said:

aquila said:

roket'in ekmegine mani olmayalim.

Bence de aferin size ama ya sevgilisi varsa :(

Sevgilim yok, CAPS VER CAPS. Foto görelim, patideki kardeşlerimiz onay versin, ben zaten bekliyorum ne zamandır..

Yani bir umut var diyorsun çok güzel çok sevindim sevgilinde yokmuş daha ne olsun ama ben senin fotonu görmedim önce seni görelim sonra ben atıcam hatta istanbulda yaşıyorsan görüşebiliriz

roket bu öndeki çocuk.

http://s12.postimg.org/t3yf1y2st/caps.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

polyanagirl said:

aquila said:

roket'in ekmegine mani olmayalim.

Bence de aferin size ama ya sevgilisi varsa :(

Sevgilim yok, CAPS VER CAPS. Foto görelim, patideki kardeşlerimiz onay versin, ben zaten bekliyorum ne zamandır..

Roket gerçekten caps istiyorsan koyyım bakalım beğenicek misin :) en güzel fotolarımı
Sosyal ağlarda paylaş

Mutsuzluk veya depresiflik aslinda hep felsefik boyutta veya raki masasi seviyesinde tartisiliyor ama bence yanlis. Mutsuzlugu etkileyen o kadar cok faktor var ki, genetik faktorler, otomatik dusunceler, beyin kimyasindaki duzensizlik ki buna duzensiz uyku ve sagliksiz beslenme cok etki ediyot, endise ve korkular, kisilik yapisi, gecmis aci deneyimler ve cocukken kazandigimiz psikolojik semalar...

Bana gore cozum derdim var diye gezmek de, hayat zaten kisa git dolu dolu yasa gibi abuk cevap da degil. Dolu dolu yasamaya cesareti olsaydi kisi zaten mutsuz oldugu isi birakir ski dssagina gezerdi.

Cozum bunun psikolojik veya psikyatrik destek alip bunun bir saglik problemi olarak kabullenilmesinde geciyor bence.

Destek alin, bu utanc duyulacak bisey veya gereksiz para savrulacak bir sacmalik degil. Ha tabi ekonomik anlamda sikintiliysaniz kitap onereyim -hayati yeniden kesfedin- semalarla alakali ilginc bir pskioloji kitabidir bir kisisel gelisim kitabi degil psikonet yayinlarindan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...