Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefret ettim!

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Benim mesajım yanlış anlaşıldı,üstüne birde direk kişiliğe laf atıcı mesajlarla karşılaşınca iyice değişti mesajların amacı.
Camii sayısı çok olabilir,bunun yerine okul hastane ve daha yararlı kuruluşların yapılmasını bende istiyorum.Ancak her konuda dinin bir sakıncaymış gibi gösterilmesinden son derece rahatsızım.Asla din,devlet işlerine karışmamalı ancak normal toplum arasında eskiden beri süregelen adetlerin belli kişilerce bozulmaya çalışılması rahatsızlık verici seviyeye geldi.Din toplum içinde korunmalıdır kanaatimce.Sen istersen metal zincirinide tak ona özgürsün sonuçta ama gerektiği yerdede dini öğelerini tamamla.Ben ne kadar yazsam boştur sonuçta allahla veya inancınızla aranızdaki birşey.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KireiMerodii, 04 Ocak 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
Biraz kitap oku, araştırma yap... Arkeolojiyle, Coğrafya'yla ilgilen ne diyim? Yap bişiler... Hiç kıtaların daha önceden bir bütün olduğu varsayımını duydun mu mesela?

diğer mesajlardan gaza gelip saçmalama.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 04 Ocak 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
bu örnek sahidende doğru....bi de okul küçükyalıda...herkes camilere açılmasın diye bir tartışma yaratmıştı sınıfta...öğretmenden öğrendikki sadece küçükyalıda 5 tane kilise varmış...bu Türkiye genelinde 80 bin camiye sahipken 20 bin kiliseye sahipmişiz...

küçükyalı da oturuyorum ve çevrede benim bildiğim 3 kilise var. hiçbirinin ne ışığı yanar ne çanı çalar.

o 20 bin kilise de eminim burdakiler gibi eskiden yapılmış kiliselerdir. türeme konusunda camiler tek yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 04 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
Apache, diyaloğa girmeyeceğim derken ciddiydim, bu da son mesajım, devam ettirmemek için kesiyorum, buraya link veremeyeceğimden değil.

Lütfen cevap ver Pentheselia.Konuşmayacaksan çıkacağım,uçacağım diyerek bitirme konuşmayı.Linkide buradan vermek istemiyorsan özel mesajdan ver ben ona göre aynen buradanda bakmış şekilde cevap verebilirim sana.[signature][hline]shinsetsu desu..

[Bu mesaj Apache tarafından 04 Ocak 2005 22:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KireiMerodii, 04 Ocak 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
Biraz kitap oku, araştırma yap... Arkeolojiyle, Coğrafya'yla ilgilen ne diyim? Yap bişiler... Hiç kıtaların daha önceden bir bütün olduğu varsayımını duydun mu mesela?

ben Orta Asyadaki türklerin amerika'ya göç ettiği teorisi duydum.Hatta Discovery Channelda çıktı bilmem izledinmi:) teori tabi senin dediğinde farklı bir şey değil.
*!bön bön bakar*[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

e ozamanda biraz genetik okuyun aslında herkes herkesle akraba. Kıtaların birlikte olduğu zamanlara götürürseniz işi ne kızılıderilisi kalır ne türkü [signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler

[Bu mesaj Ardeth tarafından 04 Ocak 2005 22:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lombak discovery de böyle bişeymi çıktı? böyle bir teorimi var?? oha hiç duymadım gerçekten..

Abi yakında aslında diğerlerinin türk, bizim melez olduğumuzu sölicekler.. Yoksa dünyanın heryeri türk olma olayı böylemi gerçekleşicek :D "içinizdeki türk ü çıkarın" ... :D[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...
Sözlükmüş..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
harvester, 04 Ocak 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
Lombak discovery de böyle bişeymi çıktı? böyle bir teorimi var?? oha hiç duymadım gerçekten..

Abi yakında aslında diğerlerinin türk, bizim melez olduğumuzu sölicekler.. Yoksa dünyanın heryeri türk olma olayı böylemi gerçekleşicek :D "içinizdeki türk ü çıkarın" ... :D

hakikaten bende şaşırdım çünkü heykeller bulmuşlar ve Orta Asyadakilerle birebir özellik taşıyormuş fln
:) yani Dünyanın her yanı türk olamaz Kızıl derilerden kaç kişi kaldıki:)[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KireiMerodii, 04 Ocak 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
Hepimiz Türküz ama müslüman olmayabiliriz :D
Oley!

olsun yinede kadınlar baş örtü taksın:P[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
Sosyal ağlarda paylaş

müslüman emeviler ispanyayı almasaydı hristiyan alemi karanlık çağın içinde boğulucaktı....işte o halden bu hale geldik ya of ki ne of...[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KireiMerodii, 04 Ocak 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
Erkekler de taksın! Ben sewgilimi peçelicem mesela... :D

erkekler bere taksa yetmiomu acaba:P zaten saçlar fazla uzun olmuo[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu emeviler eski yunan yazıtlarını felan arapçaya çevirmişler...kiliselerden kitapları toplayıp arapçaya çevirip üzerlerine yeni bilgiler eklemişler felan filan...ordan şey ettim..[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KireiMerodii, 04 Ocak 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
Taam o zaman anlaşalım... Erkekler peçe taksın, kadınlar bere... :P

*Biraz geyik yapalım ortam yumuşasın* :D

ok kabul:D[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KireiMerodii, 04 Ocak 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
Taam o zaman anlaşalım... Erkekler peçe taksın, kadınlar bere... :P

*Biraz geyik yapalım ortam yumuşasın* :D

tamam ama kadınlar bereyi kafasına takmasın[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...
Sözlükmüş..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...