Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefret ettim!

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

said:
W3r3wolf, 04 Ocak 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
Birisi misyonerlere "ben hristiyan oldum verin paramı" dese nereden kontrol edecekler adamın içini?

Birincisi gidip dinini hristiyan yapıyor. Böylece istatistiklerde daha çok hristiyan gözüküyor. Hristiyanlar daha büyük bir "azınlık" oluyor. Daha çok şey isteyebiliyorlar. Böyle kilise yapma hakları oluyor. Ayrıca adam toplantılara gidioyo. Ona gidio buna gidio. Çoğunluk oluyo yani..[signature][hline]AAL'05
[Bu mesaj karakedi tarafından değişti.. değiştirili... değiş... değiştirlllllll..]
(nihoohoh dün mumları üflerken dilek diledim)
Sosyal ağlarda paylaş

herkes özgür bırakılmalı din konusunda,fikri hür vicdanı hür bireyler ancak LAİK toplumlarda yetişir..nerde MUSTAFA KEMALİN LAİKLİK İLKESİ..günümüz yobazlarla dolu gerçekten ve sanırım senin yobaz hocan da bi güsel beynini yıkamış dikkatli ol bunalr böle duygu sömüre sömüre aptal yapıolar halkı..inan kiliselerin artmasından çok başımızdaki islamcı ak partiden kork..yazık bu ülkeye çok yazık.. herkes kendi istedii dinde istedii şekilde ibadet edebilmeli bu gayet doal,ancak din ile duygular sömürülmemeli,siyasette başarılı olmak için din asla alet edilmemelidir..
Sosyal ağlarda paylaş

aynı zamanda avrupada inanılmaz bi imaj karalamasına maruz kalıyoruz....ingiliz bi kaç kişiyle msn de konuşuyodum..nerden bulduysam artık..her neyse....i m from Turkey diyorum mesela...direk arapmısın diyolar...ilk dilin arapçamı felan...kızlar okula gidiyomu yoksa sadece erkekler içinmi...vs....işte buna uyuz oluyorum...[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Mandooo ilk yazdığın msgyi okudum sonuna kadar haklısın. Su msn olayında bence Avrupa ülkelerinin bu olayda büyük bir payı var. Bu taaa kaçıncı haçlı seferi bilmiyorum emeviler zamanında -galiba- hrıstiyan, avrupa aleminin hasta insanları doğunun hekimlerine emanet ettiği ve doğudan binimum barut vs.. gibi o zamanın teknolojik nesnelerini getirdiği, sanat gibi bir çok konuda doğuyu örnek aldığı zamanda kudus ve cevresini yağmalamasına kadar dayanıyor. O zamandan sonra haçlı seferleri le yağmaladığı doğunun ilimini avrupalı çok güzel kullandı ve doğuda mevcut olanları yaktı yıktı. İşte o zamandan beri ortadoğuyu, müslüman kültürü her yerde kotu dusman terörist olarak gostermek amaçları. Neden? dersek. Çünkü eskiden ortadoğu kültürü müslümanlığında etkisiyle avrupadan cok daha gelişmiş bir durumdaydı. Eğer günümüzde orta doğuyu serbest bırakırsa tabiki avrupadan cok üstün olacağını biliyor. İşte malesef bence durum bu :([signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

en büyük düşmanımız cehalet...Atatürk zamanında hocalarla şeyhlerle çok uğraştı ama adamların sonu gelmiyoki...ahanda bi hocanın müridi şu anda başımızda bizi yönetiyo...abd kendi ağzı ile söylüyo Türkiyede solcu rejime karşılık sağcıları destekledik diye...Amerikan askerlerini boğaza döken nesil ah o nesil...keşke onlar kadar bilinçli olabilsek..........[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Komşunun yirmi tane Tanrı var demesi ya da hiç Tanrı yoktur demesi bana bir zarar vermez. Ne benim cebime dokunur ne de bacağımı kırar

Thomas Jefferson[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 06 Ocak 2005 01:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İnsan cennete dilediği şekilde gitmelidir.

Frederick II

Çok güzel bu[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü

Sosyal ağlarda paylaş

Ben isteyen istediğini yapar görüşündeyim.. İsteyen müslüman olur isteyen puta tapar isteyen druid dinine inanır... Önemli olan insanlık.. geçin gerisini...

Ben nice müslümanlar tanıdım yapmadıkları pislik kalmadı , nice ateist arkadaşım oldu "insan"lardı[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az votka vardır.
[/b]

Wow:Hordish Manner

Hellnar - Tauren Shaman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Dalamar_, 06 Ocak 2005 01:32 tarihinde demiş ki:
Ben isteyen istediğini yapar görüşündeyim.. İsteyen müslüman olur isteyen puta tapar isteyen druid dinine inanır... Önemli olan insanlık.. geçin gerisini...

Ben nice müslümanlar tanıdım yapmadıkları pislik kalmadı , nice ateist arkadaşım oldu "insan"lardı

dalamarcan isteyen istediğini yapsın ama adam ülkesindeki hristiyanlıktan uzak kişileri dine yaklaştırmak yerine gelip hristiyanın neredeyse olmadığı sakarya sokağında incil dağıtıyor.bunun altında art niyet vardır.insanların manevi boşluğundan yararlanıp yok efendim uzaylıların dinine inandırmaya çalışıyor,aç olan insanlara 350 dolar karşılığında hristiyan yapıyorlar.karşılıksız yardım yapsın amenna.. ama böyle para karşılığı veya bir acizlikten yararlanılarak yapılan din provokasyonu hoş birşey değil.[signature][hline]shinsetsu desu..
satılık half-life2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...