Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beylikduzu avcilar taraflarinda kiralar nasil

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

@KuddusiMavra
Hocam dediklerin çok güzel ama ben doğma büyüme ankaralıyım(üni hariç oda trabzon) abim iü de okuyordu o zamanlar birkaç kez yanına gitmiştim, o götürmüştü. hatta beylik düzünde 13. kata mı oturuyordu ne böyle piramit gibi birbinaydı, çok pis sallıyorda olabilirim ama aklımda kalanlar bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

calvaria said:

Tatilya vardı oralarda hey gidi zaman.

1984'te sene sonunda pikniğe bizi Haramidere'ye götürürlerdi ilkokulda. şimdiki migros'un olduğu yerler ve aşağısı. bayağı bildiğiniz ormandı hep. şehir dışıydı yahu. hatta Cüneyt Arkın'ın yazlık evi vardı. harbiden ne günlerdi be.

hala şehir dışı ama insanlar inatla kabul etmiyor.

Zincirlikuyuya 50 dakikada metrobüs ile geliyorum diyorsun, normal birşey mi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

@Glatheros
haklısın, başka bir yer için değil ama :) istanbul için normal.
ankara için değil.
istanbul'un bir ucundan bir ucuna araba ile 4-5 saatte gitmek söz konusu (silivri-tuzla arası)...hal böyle olunca bekar bir adam,üniversite öğrencisi için beylikdüzü ideal bir oturma yeri diye düşünüyorum. hem adam gibi yeni yapılmış bir binada oturur ve hem de şehir merkezlerine (bakırköy 30-35 dakika, mecidiyeköy 45 dakika, zincirlikuyu 50 dakika, taksim 1 saat 10 dakika) İstanbul için normal sayılabilecek bir sürede ulaşabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...