Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ahaha lol xenus o ne abii

kutucuklarla çizmişsin bide. bende bi farmhouse yeri kapmaya çalışıorum denk getirirsem ki baya zor 24x24 yer bulmak ve kapmak. 100 tane 16x16 açılıosa, max 1 tane 24x24 yer açılıo o da her zaman değil, bulmak lzm. vs.

neyse farmhouse kapatırsam bende buna benzer bişiler yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha geyik olsun diye yaptım dsdfg

abi valla farmhouselar çok zor işte ama imkansız değil. bugün bir tane sanddeepte vardı demolishment, taxı yatırmamış hala onu almaya kasıcam sende gel 9'da. kimde kalırsak artık. bana da para lazım. geçen 2 tane thunderstruck veren vardı farmhouse'a. toprak ağası olduk daha bir traktörümüz bile yok :P

gerçi iyi para saçtım önümü o hale getirmek için 500g harcamışım. işte şu xenus babanın çiftliği projemi tamamlamak istiyorum. sonra direk land kap sata girecem bende. deli eloquence kastım ama. müthiş bir rep yapıyorum serverda millet bana 1g'a farmını geçiriyor geçici bir süreliğine falan
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bu oyunda pk var, open world pvp var; loot olayi sadece bu trade'de tasinan seylere mi oluyor? tarlasini, evini falan yakma, soyma gibi seyler var mi? gemisi batinca tek zarar respawn pad mi?

bununla ilgili kurallarin anlatildigi bi guide falan varsa en guzeli aslinda. oyunda henuz lvl 2 boar kesiyorum, beles beta oldugu icin 1 domuzcugun 80 taliplisi oluyor. beta sonuna kadar kendim gorecek yere hayatta gelemem
Sosyal ağlarda paylaş

evet. adamın gemisini kaçırırsan 15 dk falan tek kullanabiliyosun. bu arada 30-40 kişi sıraya girip tek tek guild başkanının önüne koyduk trade packleri aldı o da gildaya dönüştürdü falan. çok iyiydi.

edit: az önce düşmanın 2 rowboatu parçaladık, lumber fragment çıktı onu lootlayana da 1 tane log verdi o kadar yalnız rowboat görevde verilen sal yani bildiğin. gemilerde daha iyi şeyler gelir sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

rowboatla giden adama niye dalıyorsunuz lan yazık değil mi dsdfgh

oh be abi traktörümü alıyorum. toprak ağası achievementım tamamlanacak. bugün 24x24 land'e farmhouse attım bide ona bitişik 16x16 land'i kaptım. kimse gelmedi bile. işte ikisini birlikte 2.1k'a sattım. 2x thunderstruck + wagon design parası çıktı mis. sattığım adamda türk çıktı bu arada lol
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

simdi bu oyunda pk var, open world pvp var; loot olayi sadece bu trade'de tasinan seylere mi oluyor? tarlasini, evini falan yakma, soyma gibi seyler var mi? gemisi batinca tek zarar respawn pad mi?

bununla ilgili kurallarin anlatildigi bi guide falan varsa en guzeli aslinda. oyunda henuz lvl 2 boar kesiyorum, beles beta oldugu icin 1 domuzcugun 80 taliplisi oluyor. beta sonuna kadar kendim gorecek yere hayatta gelemem

gemi kaçırma var evet o aksiyonlara bende girmedim. gemiyi unsummon etmeyi unutursanız 10 dk yerinde duruyor o zaman patlatabiliyorlar falan. oyun tam sandbox değil zaten sandpark işte. ev yakma, soyma sadece guild kalesi olan bölgelerde oluyor işte. bi guild kale kaybederse o alanın belirli bi kısmını dümdüz edebiliyorlar. oyunun yarısı open world pvp. gerisinde tek taraflı saldırabiliyorlar o zaman karşılık verebiliyorsun. trade packleri çaldırırsanızda canınız yanıyor yani. hani 20 dk yol gidip teslim edeceğiniz npc'nin yanında kafanıza binebiliyorlar. merchant ship patlatsalar böyle 80g kar yerine 30g zarara giriyorsun misal
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Small scarecrow dikebilecek bi yer bulduk sonunda. Bu iş fena ama ya. Release e kadar bayağı malzeme toplamak lazım.

omegada durumları bilmiyorum ama alphada 16x16 alan yok bildiğin işte. dediğin gibi demolishment bekleyeceksin. elini çabuk tutup kapmak gerek ya da kimse gelmeyecek şanslı olacaksın, kovalamak lazım yani. 8x8 alan kolay ama ilk alanlarda yok ama ondan sonra bulunuyor hep
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

rowboatla giden adama niye dalıyorsunuz lan yazık değil mi dsdfgh

malları verince millet pvp pvp diye inlemeye başladı adanın etrafını patrolladık falan.

bi de yakındaki adaya gidip (teleporta kaydolması için) geri dönünce clipperın üstünde 20-25 tane adam hazırlıksız yakaladı bizi patada kütede vurdular range spelleriyle yarısı öldü grubun asdf

hazırlıksız yakalamalarının nedeni de stealth açmış bi gerizekalının gemimize gelip orada durmuş olması. adamı öldürüyoruz, geri geliyor. öldürüyoruz, geri geliyor. sinir bozucuydu ya ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte pazar sabahının erken saatleri sıcaktan uyandım. ilk trade run'ımı yapıyım dedim. dün narlı kek yapıp götürecektim ama diktiğim agaçlardaki narların olgunlaşmasına daha bir gün var. işte baktım herkes krema packlerinden yapıyordu dün, two crowns-marinople arası. bende bugün denemelik krema malzemeleri aldım. 2g koyup, 3.8g falan kazanıyorsun, sadece AH'dan alırsan malzemeleri. 8-10dk falan sürüyor sanırım. ama tanesi 0.7g'dan fuel alırsanız, 4-5dk sürüyor. en kısa routelardan bu.

neyse işte ben malzemeleri yüklerken bir pack kalmış yüklemede. 6 pack yüklemişim. dün evi sattığım, türk arkadaş geldi. selam verdim, adam traktörümü seçti sonra atladı gitti, uzaklaşıyor dsdfg. arkasından dedim dur lo napiyorsun, ha senin miydi diyor :D sonra sağolsun traktörü geri getirdi zehir etmedi ilk trade run'ımı ahahaha. meğer böyle böyle millet çalıyormuş sürekli traktörleri işte, 1.5 dk'lık owner's mark skilline basmayı unutuyorlarmış, packleri üretirken dalgınlığına falan. hatta stealth girip bekliyormuş falan. daha sonra da 2 adam geldi, ben cd yarısına gelmeden yenileyince basıp gittiler. işte tamamen safe zone, çalan adamı dalıp kesemiyorsunda. çalan kişi direk hiç bir infamy kazanmadan, senim balyayı hiç edebiliyor böyle. biri binerse indirmenin hiç bir yolu yok.

şimdi başka bir deneyim kazandım. malzemeyi üretirken 60 labor gidiyor ama teslim ederken de 60 labor gidiyormuş. bende hesabı öne göre yapmadığım için trader npc önünde labor bitti, şimdi mal gibi dolmasını bekliyorum ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun genelinde öyle bir sorun var zaten healer pek bir işe yaramıyor bu nedenle. çünkü burst dmglar çok yüksek. muazzam bir şekilde gear dependent oyun. ya zaman ya para akıtacaksın başka yolu yok. pek oyuncu yeteneğine bağlı olduğu söylenemez, gearı iyi olan kazanıyor işte.

arenadaki durumda böyle açıkçası. adam bi geliyor 5-6 sn içinde yatıyorum lol. videodaki adamında gearı max üstüne açık alanda levellayan kendi gibi buff, potion, scroll, food ıvır zıvır basmayan adamları gankliyor. ccleri güzel kullanıyor ama rotasyonu falan çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah yuh bende kaleleri geziyordum geçen işte. nogirl diye bi guild var kim lan bunlarda kaleleri var diyordum. meğer forestcrow'un alt guildiymiş. şimdi 3. bir alt guild daha açmışlar. bi kale daha aldılar. oyundaki 4 kalenin 3'üne sahipler. 4.son kaleye de saldırıyorlar. bizim taraftaki en gearli elemanlarla kardeş kardeş takılıyorlardı şimdi kalelerini ellerinden aldılar. öküz öldü ortaklık bozuldu tabi heheh

4.kaleyi de aldılar lel
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...