Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Yaz

Xenus

Öne çıkan mesajlar

animesi de bitti tokyo ghoul un. 2. sezonu belki gelir de, gelmesine gerek yok. o manga 2. sezonu haketmiyor. okumaya devam ederdim gerçi devamı olsa, bir noktada çok generic bi hale gelmişti. o yüzden öyle acele bi son hiç şaşırtmadı.

gerçi the breaker new waves gibi 2. sezon manga ile gelebilir de, bilemedim.

her neyse son bölüm yine bak arada atladıkları arc dolayısıyla anne oğul yerine sevgili kullandılar. çok anlamsız oldu. vurmadı seyirciyi vurması gerektiği kadar.

üzüldüm yani. çok daha güzel birşey ortaya çıkabilirdi şu seriden.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle mi bitti ya, çok yarım yamalak kalmadı mı?

bölümün de ilk yarısı çok bayıktı ama 2. yarıda güzelleşti bayağı. tabi final olacak kadar da değil, öyle bitmesi çok saçma oldu.
belki sezon 2 filan gelir diycem, ama daha çok "yok size anime filan gidin mangayı okuyun" ending gibi gözüküyordu, devamı gelmez herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse iyi o zaman. 1. sezonun finali yüzünden bütün sezon bunun zırlamalarını boşuna mı dinledik diyordum.
bütün character developmentı bi bi bölümün yarısına sığdırıp, azıcık gösterip sonra yangından mal kaçırıyormuş gibi bitirmek ağır şerefsizlikti zaten ^^
neyse, devam edecekse affettim (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

neyse iyi o zaman. 1. sezonun finali yüzünden bütün sezon bunun zırlamalarını boşuna mı dinledik diyordum.
bütün character developmentı bi bi bölümün yarısına sığdırıp, azıcık gösterip sonra yangından mal kaçırıyormuş gibi bitirmek ağır şerefsizlikti zaten ^^
neyse, devam edecekse affettim (tu)

ahahahah. mangaya sakın bakmayın agalar o zaman. tükürürsünüz ekrana o son yüzünden. hatta şaşırıyorum, nasıl anime adaptasyonu geldi ki buna?

öyle ki mangayı hani sorular önemli değil, bu dünya bok, eat or get eaten, asla da bi noktaya gitmeyecekti kafasına soktular. manga, kendisi kendisine sorduğu soruları cevaplamadı yani, o derece.

psycho pass in ilk sezonu bırakmıştım yarıda. demin bitirdim yenisini. güzel de, o da bak senaryo dönsün diye bazen gereksiz hareket içine girmiş. o tür şeyler barındırmasaydı, daha iyi olabilirdi. fakat tatmin oldum. 2. sezonu da izlerim zevkle. fakat tokyo ghoul zor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...