Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Tactics Multi Re-Revisited

Draven

Öne çıkan mesajlar

Karakterim drugsizdi. gozlere aimed shot yapmistim adam cook degisik bir efektle alemden teleport oldu. Zaten direk refleks le ss aldim ki ss de adam gozukmuyor :)

Ghoul sniper lar dayaniksiz oluyor diye yapmiyorum normalde sam den ogrendigim kadariyla power armor giyebildiklerini ogrendikten sonra samle oynadigimiz oyundan cikar cikmaz 1 tane yapiverdim :D

Arcane ozel msg dan char screen in ss ini yolladim...

yakin zamanda diabolic in source code uda veririm de simdilik bende kalsin :)[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

e benim ghoul'larla aynı sanırım, zaten bana sorduklarının hepsini yazmışsın işte. seni dava edip milyon $ alacağım.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

Hazir ss lerimi kurcalarken diger eglencelik olaylarda gozume takildi onlarida koyum tam olsun;

normandy
bunda aegle harita test ediyorduk devamli olarak, acaip fazla siper oldugu icin aeg ordan burdan cikip minik damagelar vererek beni dellendiriyordu. bende uzerine terminator saldim ,
adam bonus move manyagi oldugu icin gitcegi yer tahmin edilemiyordu. bende salladim tuttu. :D
gaussmania
axedice a verdigim deli asmis critical in profilden gorunusu... gorulmedigi gibi adam atmosfere karismisti. :lol:

pancor
bundada downtown da atack olarak oynuyordum. guzel crit yedi olay bundan ibaret.... :)[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 18 May 2003 12:52 tarihinde demiş ki:
e benim ghoul'larla aynı sanırım, zaten bana sorduklarının hepsini yazmışsın işte. seni dava edip milyon $ alacağım..

Hehe bunlar bi sniperda olan "illaki" seyler zaten degisik bi olay yazmadim.Ha senden etkilenmedim degil. o ayri... :)

istersen sanada yollarim char screen ss ini...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda karakterin cok "-" si var. gelistirilirse adam olucak baya bi sanki... neyse sende gelistir bende gelistiriim sonra kapistiririz senin sinavdan sonra... :D

power armor olayini bende anlamadim zaten onlarin PA giyebildiklerini sam le oynadiimiz oyunda gordum sonra direk eski bi ghoul sniper imi modifye ettim baya...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall

[Bu mesaj KHaRoN tarafından 18 May 2003 13:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi power armorsuz da bazı taktikler uygulanabilir :)

yanlız bu karakter direk ölür
hp çok az levelından dolayı
power armordan ne kadar kurtarırsa
ki sam in ayıcıkları power armor dinlemiyor
o yüzden gezdirmemek lazım
PE yi kökleyip sequence denen olaydan faydalanmak lazım
işte o zaman Sam (surface to air missile launcher) in roketli moronu (mutanttır o yüzden moron diyorum bütün mutantlar morondur) eşek cennetini görür :D[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

arcane beyefendi siz giderken ben geliyordum.. :)

power armor'u iyi ki söyledik şimdi ghoul furyası başlayacak eheh, mutie'lere karşı unholy abomination ittifakı.. :-p

arcane level 24 olamaz hiçbir karakter 5k'da çırılçıplak olmadan, birinci yanlışın bu. ikinci ve daha büyük yanlışın tactics'de sequence olmadığını unutman, buna "obareeyyy" dedim doğrusu. bir de mutie'lerimi ezeceksin güya.. :)

ve son olarak, benim mutant'lar stimpack kullanılan oyunlara göre tasarlandı. şu aralar tactics havamda değilim o yüzden modifiye edemedim.

siz daha benim eski model ajan simit'lerimi yenemediniz ki upgraded'ları çıkarayım karşınıza.. 8-)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

Ohom Kharoncum senı severım bılırsın bana bu sekılde yaklasman benı derınden bereledı gauss yerıne daha ucuz ve ıyı sılahlar var oyunda bıraz ınceleme ıle bunlara sende ulasabılırsın oyun uzerınde halen calısıyoruz ne bende ne norakta oyun sorun cıkardı yoksa bende ısterım onume ınsan mutant robot ghoul parcalarından bır yıgın yapmayı neyse yakındır katlıam merak etme :))[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 18 May 2003 14:36 tarihinde demiş ki:
arcane level 24 olamaz hiçbir karakter 5k'da çırılçıplak olmadan, birinci yanlışın bu. ikinci ve daha büyük yanlışın tactics'de sequence olmadığını unutman, buna "obareeyyy" dedim doğrusu. bir de mutie'lerimi ezeceksin güya.. :)
ben sizi hala 10 k lık oynuyor sanıyordum
dikkatli okursan onu geliştiririm ancak 10 k lık olur demişim
yani benim yanlışım değil senin yanlışın oldu bu
sequence konusunda haklısın ben range yazacağıma sequence yazmışım
mutie ni her türlü ezerim :D[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...