Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Tactics Multi Re-Revisited

Draven

Öne çıkan mesajlar

Yaw benin ICQ baglanmiyo bi turlu, epeydir kullanmiyodum , kablo netin teknik servisine sordum proxy filan bisey dedi, ama pek bisey anlamadim. Bilen varsa nasil duzeltecegimi lutfen yardim etsin. Su ara can sikintisindan JG2 DL oynuyorum onun icin biraz interaction hic fena olmaz. Bu arada MMORPG seviyosaniz Pirates of the burning Sea www.flyinglab.com adresine bakin. Pek yakinda oyun baslicak.[hline]Est Sularus oth Mithas
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ctb oynanmasından yanayım, herkes beklemekten sıkılıyor çünkü, ayrıca ne kadar hızlı oynarsak o kadar çok harita vs oynarız, o bakımdan daha çok zevk alırız. squad turn based oynuyoruz bu arada, serif icq ya nasıl bağlancağını atcam özeline şimdi[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda ctb daha zevlki oluyor ama oyunun tactics kismina hakaret oluyor diye dusunuyorum. Turn based de herkes esit karsilasiyor fakat ctb de birsuru degisik etmene gore oyunun gidisati degisiyor. O yuzden ctf ve melee oynamadikca ctb yapmaktan yana degilim sahsen... [imho]

Ayrica sabredin yakinda Brotherhood of artist yeni filmiyle bomba gibi donuyor. filmin %24 u tamamlanmis vaziyette :-P
Pek Yakinda.... 8-)[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 10 ay sonra ...
Uzun bir sure aradan sonra tekrar fot tayfasinin bir kismi aktif.
simdilik ben,draven, axedice ve bonecrusher aktif gozukuyor ama aramiza katilmak isteyenler varsa da buyursunlar, hosgelirler...

Hala 1.27 surumunu oynuyoruz. Oynamak isteyenler bu patch i edinip birde gecen sayfalardaki haritalari indirirlerse iyi olur...[signature][hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

ahah olaya bakın, ben de iki haftadır tekrar tactics ile bozmuş durumdaydım kafayı, 8 ch ile tough boy oynuyordum. :) hemen kontrol edeyim haritalar yerinde mi diye, mutie gücünü görün tekrardan.. 8-)

demin terminator'u seyredip gazımı da aldım ehe sıkı durun![signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

kharon'la kapışacağız şimdi, ilgilenen varsa icq'ya buyursun da mermiden tasarruf edeyim malum 25 mermi burst başına çok yakıyor alet.. 8-)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout tactics i kuruyorsun, ardindan 1.27 yamasini yapip oyuna daliyorsun. Bi kac 5-10k lik char yapip ortamlara akiyoruz birlikte... tum olay bundan ibaret :P

Draven`a veya bana ozel mesaj ya da icq yoluyla ulasirsan yapariz biseyler...
Ben su baglanti sorunumu halledeyim estiricem tekrardan, yani insallah :D[signature][hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir,Multiplayer sayfasindan yeni bir karakter yaratiyorsun. Fakat oyunlarda puan siniri var. istenen puan a gore bir karakter yapiyorsun. Tabi inventory de puan a dahil...

Karakterlerini yaptiktan sonra istedigin seviyeye gelene kadar puan sinirini asmandan level atlatiyorsun ve skill ve perk leri dagitiyorsun. inventory ide ayarladiktan sonra char hazir olmus oluyor...[signature][hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

forumda arat fallout tactics diye, multiplayer karakter yaratımına değinen başka başlıklarımız vardı. mesela no drug oynuyoruz biz, buna dikkat etmen gerek karakter yaratırken..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

ne yapacaksın template'leri? izometrik quake değil ki bu oyun, en birinci olay karakter yaratımı, herkes kendi başının çaresine baksın.. :) zaten iki tane püf verdim ikisini de herkes kullanır oldu anında artık bişi demiyorum.. :-p

5k ve 10k'lık iki karakterli takımlar kullanıyoruz ama tek başlarına işleyebilen karakter de yap yedekte dursun, bazen öyle de oynuyoruz..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

lol be şantaja bak, senin divine presence'ından mı mahrum kalacağız template yazmazsak? :-p

ben aynı karakterlerimi kullanıyorum diyeyim sen anlarsın, hani hiçbir zaman yenemediğin.. ;) 2,5 yıllık ama halen herkesi dövüyorlar..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...