Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Donanması Savaş Gemileri ve Denizaltılarında çekilen "Ah Bir Ataş Ver" Klibi

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

insanimizin diger bir buyuk ozelligi de elestiri kabul edememek.

Yazımı okursan, iyi niyetli beğenmeyen eleştirileri saygıyla karşıladığımı hatta şu şu sebeple beğenmedim yazan arkadaşlara teşekkür ettiğimi söyledim. İnsanımızın başka bir özelliği okumadan hava atmaya çalışmak demek ki.

"Bok gibi olmuş, saygılar".
Mesela bu bir eleştiri mi sence? Bunu kabul mu etmeliyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hakaret, eleştiri böyle yapılmaz.

"bok gibi olmuş" yıkıcı veya yapıcı bir eleştiri değil, zira eleştiri değil.

Yıkıcı eleştiriye de varım. Bunu yapmışsın olmamış, şöyle yapmışsın olmamış. Bunlar eyvallah. Kesinlikle varım. Bu oturduğu yerden yazmaya çalışmak ama fikri olmadığı için birşey yazamamak olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

eleştirinin öylesi böylesi olmaz.
eleştiri, herhangi bir şey hakkında yapılan değerlendirmedir.

bir kıza götüme benziyosun dersen, o da bir eleştiridir. fiziğini, yüzünü eleştirmiş olursun. aynı zamanda hakaret de olabilir ama eleştiri olduğu gerçeğini değiştirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

dostum..
Sozluk.net

eleştiri "

Bir insani, bir eseri, bir konuyu, dogru ve yanliş yanlarini bulup göstermek maksadiyla inceleme işi, tenkit * Bir edebiyat veya sanat eserini her yönüyle sağlamak ve değerlendirmek amacıyla yazılan yazı türü, tenkit, kritik * Özellikle bilginin temellerini ve doğruluk durumunu inceleme, sınama, yargılama

"
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

özellikle de evde bilgisayar başında kıçını kaşıyan nerd tayfanın genel tribi herşeyi eleştirmeye "çalışmak". Lakin kötü niyetli eleştiriye alışmış bulunduğumuz için pek sallamadım.

ggwp

evet bu eleştiri kabul edememek değil yine de. Düzgün, saygılı yapılan her türlü eleştiriye açığım ancak bu saygısızlığı yapabilecek tayfa yukarıda belirttiğim tayfa. Çünkü insanla iletişimi olan, nasıl konuşacağını bilen insan bunu yapmaz.

Kötü eleştirilerini umursadığım insanları da belirttim önceki mesajlarımda birkaç defa. Saygılı bir şekilde, beğenmediği yerleri belirten insanların başımın üstünde yeri var.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

said:
Bir insani, bir eseri, bir konuyu, dogru ve yanliş yanlarini bulup göstermek maksadiyla inceleme işi

tamam işte, bu eserin kendi zevklerine göre yanlış yanlarını yazmış insanlar.
daha ne istiyorsun, anlama göre "usturuplu bir dil" kullanın demiyor ki?

bir şeyin kötü olması doğru veya yanlış yönü değil. Senin zevkini belirtir. Bok gibi olmuş demek bunu saygısız bir şekilde belirtiyorsun anlamına gelir. Kötü olmuş sevmedim buna da varım. Saygısızlık, buna yokum, ve bu durumda da ben eleştirmeye çalışanı eleştiririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Bleeding said:

aquila said:

özellikle de evde bilgisayar başında kıçını kaşıyan nerd tayfanın genel tribi herşeyi eleştirmeye "çalışmak". Lakin kötü niyetli eleştiriye alışmış bulunduğumuz için pek sallamadım.

ggwp

evet bu eleştiri kabul edememek değil yine de. Düzgün, saygılı yapılan her türlü eleştiriye açığım ancak bu saygısızlığı yapabilecek tayfa yukarıda belirttiğim tayfa. Çünkü insanla iletişimi olan, nasıl konuşacağını bilen insan bunu yapmaz.

Kötü eleştirilerini umursadığım insanları da belirttim önceki mesajlarımda birkaç defa. Saygılı bir şekilde, beğenmediği yerleri belirten insanların başımın üstünde yeri var.

Bleeding, başbakana benziyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

trafik polisi gibi eleştirileri yönetiyor ya, allah allah.
yahu bir eser artık ortaya çıktıktan sonra yaratıcısıyla olan bağı kopar.
sen onu kamuya deklare ettikten sonra ancak eleştirileri veya söylenen ne varsa ancak dinlersin ve kendi içinde değerlendirirsin. sanki evine geldik de bilgisayarından bulduk videoyu.
Sosyal ağlarda paylaş

haa OP gruptan biri miymiş

neyse allahtan baktım şimdi mesajıma da çok hakaret etmemişim biraz hakaret etmişim

keşke onca izin peşinde koştuktan sonra alışılagelmiş metalci klibi çekmeseymişsiniz diye ayrıntıya gireyim o zaman

türküyü de bence kötü yorumlamışsınız; akılda kalıcı, değişik bi tarafı yok

umarım gelecekte daha güzel işler çıkarırsınız severek izleriz
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi şurda tokadı yiyen istisnasız herkes'in; Siz evde oturan sivilceli nerd ergenlersiniz, tek işiniz oyun falan, sevişmiyorsunuz da zaten siz, dışarda hayat var haberiniz yok mu demesi.. beni en çok bu çekiyor ANLAYAMAZSINIZ

Saygı göstermeyi bilmeyen ve karakterini belli etmiş olan insanları tanımladım. ( bunlardan birisi de sensin tokadı yemek nedir mesela ? kaç yaşındasın sen, hala nelerle uğraşıyosun misal? ) Evde oturuyorsun çünkü insanlarla ilişki kurmamışsın ki hiç, bu kafayla kuramazsın ki, herşeyi sen bilirsen, herkesi tokatlayacağım of ne laf çaktım be kafasında nasıl arkadaşlık kurabilir, nasıl insanlarla iletişim kurabilirsin ki? Nerd diye bahsettiğim insanlar bu arkadaşlar için söyledim.

Biraz vay be toplandık adama giydiriyoruz harikayız biz kafasında değil de adam ne yazmış bunu anlamaya çalışsanız böyle bir problem çıkacağını zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...