Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu akşam alıyorum

Dynun

Öne çıkan mesajlar

abi telefona vereceğim psikolojik bi meblağ var üzerine çıkmak istemiyorum. g3 2k TL falan olur canımı sıkar şimdi.m8 zaten uçmuş
hazır indirimler başlamışken 1200e patlatayım birini diyorum ben de bıktım elimdekinden.
yurtdışıyla konuşmam gerekti viber saçmaladı bugün fırlatıyodum camdan aşşa, ne kastı telefonum.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı anketli konuyu ben açmıştım da sadece bir cevap gelmişti. nexus 5 seçmiş biri olarak G2 öneriyorum.

- Pil benim için sorun olmaz deme. Ben dedim normal kullanımda 1 gün dayanmıyor.

- Video çekiminde sessiz ortamlarda rahatsız edici bir cızırtı oluyor.

- Ses ve güç tuşu sağlam değil çok gevşek.

- Telefonun köşelerindeki aralıklar çok fazla sürekli içine toz giriyor zor temizleniyor.

- Arkasındaki kamera çıkıntısı göze batıyor. Yatay bir düzlemde tek elle rahat bir kullanım imkanı sürmüyor.

- Telefonda özellik olarak pek bir şey yok. Saf android ve sade bir telefon olduğu için G2'deki gibi real multitasking, tv remote v.b fonksiyonların hiçbiri yok.

- G2'nin kamerası Nexus 5'e göre bariz daha iyi

Arkadaşımda G2 var ikisini de uzun süre alıp inceledim almadan önce de sürekli inceleyip, review okudum ve G2'nin malzeme kalitesini fazla yerdiklerini düşünüyorum. Bana gayet tatmin edici geldi G2'nin malzeme kalitesi. Bu iki model arasından bir telefon alacaksan kesinlikle G2 al.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 5 aydır g2 kullanıyorum. Normalde custom rom kullanan biri olarak, daha root bile yapmadım g2 aldığımdan beri. Kendi yazılımı tüm ihtiyaçlarıma cevap veriyor. Batarya ömrü de gayet iyi sadece telefon olarak kullanırsan 3 günü görmen işten bile değil. Parasını da son kuruşuna kadar hak eden bir cihaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...