Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

tinder mucizevi bir şey değil zaten. mesela bizim bi abimiz var. adam zaten hep çapkındı. tinder'a girdi 18 yaşından 30 yaşına sevişmediği kız kalmadı. tinder sadece skalayı biraz genişletiyor o kadar. rockçı falan buldum diyordu sdfs.

ki adama tinder'ı yükleten bendim. hala teşekkür eder ahahha
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence mucizevi ya. skala genişletmek değil de ben de bütün seks hayatını tindera bağladım.rahatsız oluyorum bazen ama sonra geçiyor.

tinder kurdugumdan beri eskiden tanıdıklarım hariç başka bir mecradan yeni bir kızla takılmadım. bir kişi var o da okcupid'den yine anasını satayım. eskiden çıkar gezerdik falan. şimdi iyice mobile bağladık. sonuçta artık özgür öğrenci değiliz ki haftada 6 gün çalış falan.
Sosyal ağlarda paylaş

olm fotoları güzel koycanız. sonra buluşunca oluşan hayalkırıklığını hemen muhabbetle ve eldeki primlerle kapatacanız başka çaresi yok. ben de tipsizim bakmayın tinder iş görüyo dediğime emek var burada. çaba var.

primler; yalnız yaşamak, iki kedi beslemek, kürk mantolu madonnayı okumuş olmak. çok kolay aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

-boşver be olm sana kız mı yok.
+yok ki...
-olm fotoları güzel koycanız.
+o da yok.
-eldeki primler...
+hmm onlar neler ki?
-primler; yalnız yaşamak,
+cok yalnizim amk. :(
-iki kedi beslemek
+bi adet var. ama o da beni sevmiyor ha. boyle nefret eder gibi bakiyor kenafir gozlu.
-kürk mantolu madonnayı okumuş olmak
+en son python kitabi okuyordum. o da bitmedi.
-çok kolay aslında.
+bok ya...

olm dogru olani su, denedin mi? olmuyor mu? zorlama.
badakizm diye bisi var.
iliski olacak diye bisi yok. birakin kafaniz rahat etsin. saka bi yana ben onemsemiyorum oyle tinder minder. sonuc yok diye kabul edin, rahat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...