Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

trde zaten bir kıza elli erkeğin düştüğü appte:

azıcık secici olsanız siz de apaçi gibi herkesi sağa atmasanız, sadece beğendiğinizi atsanız, en şişko kız bile nasolsa sağa atsam bu keko veya bu yakısıklı beni likelamıştır diye düşünüp aşırı secicileşmez belki. hiç düşündünüz mü bunu?

türkiyede hiç match alamama sebebiniz kızların kezbolugu değil abi. sizin ameliliğiniz yüzünden bunlar.

kız zaten ilk begendigi 5i sağa atıyo. 5i de match. onlar da zaten ucarak bulusuyo. mağaradan cıkmıs gibi acımasızca sevisiyo açlıkla. ülkenin %90'ının bakımsız olduğunu da kabul edersek, libidonun tekrar aşırı yükselmesi tindera kadar düşmesi falan kızın kendine gelmesi 7 gün. size sıra gelir mi.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

azıcık secici olsanız siz de apaçi gibi herkesi sağa atmasanız, sadece beğendiğinizi atsanız, en şişko kız bile nasolsa sağa atsam bu keko veya bu yakısıklı beni likelamıştır diye düşünüp aşırı secicileşmez belki. hiç düşündünüz mü bunu?

türkiyede hiç match alamama sebebiniz kızların kezbolugu değil abi. sizin ameliliğiniz yüzünden bunlar.

kız zaten ilk begendigi 5i sağa atıyo. 5i de match. onlar da zaten ucarak bulusuyo. mağaradan cıkmıs gibi acımasızca sevisiyo açlıkla. ülkenin %90'ının bakımsız olduğunu da kabul edersek, libidonun tekrar aşırı yükselmesi tindera kadar düşmesi falan kızın kendine gelmesi 7 gün. size sıra gelir mi.

iş öğreteyim derken 6 defa güncellemek.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Ben seçiciyim abi. Herkesi sağa atmıyorum gene de match çok çok az geliyor. Gelmiyor bile bazen uzun aralıklarla hiç yok match(2-3 ay)
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

moriarty said:

Ben seçiciyim abi. Herkesi sağa atmıyorum gene de match çok çok az geliyor. Gelmiyor bile bazen uzun aralıklarla hiç yok match(2-3 ay)

yok abi bu zaten bi kişiyle olacak iş dğeil ki. şöyle düşün, trde 600.000 erkek kullanıyosa 599.000'i bunu yaptıktan sonra zaten bundan kaçış yok.

türkiyede gerçek hayatta da bu böyle zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Arada şimdi osmanlar ahmetlerde sağa kaydırılıyor kazara. Neyse geçen bunlardan biri mesaj attı. Tek yaşıyorum, evim müsait gel bana diye. Dedim hocam yanlışlıkla oldu ben ilgilenmiyorum ama ilgilenen arkadaşlar var diyip patiden birine yönlendirdim.

Mutlu mesut takılıyorlar şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Cinsel açlığın afrikasındayız, adamlar nefes alsın yeterci tabi ki herkesi sağa atacak.

dediğim sebeplerden zaten, sıra size bile gelmiyo büyük ihtimal. hani görmüyolardır bile profilinizi.

hani şöyle düşün erkekler resmen 100kmyi kovalarken, türkiyenin en şişko kızı sadece 1km yapıp kimi sağa atsa match zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

karamürselidelihamdi said:

Llama said:

yahu bence sorun sizde ben her gün bir kızla eşleşiyorum..
ya hafta da 1 eslesme geliyor fakat konusmuyorlar hacı.

abi merak uyandırın kendinizden
ben misal bazılarına hadi bira içek diyorum direk hiç selam demeden
ya da benimle evlensene çok güzelsin yahu diyorum

ya da ne yaptında tindere düştün diyorum derken sohbet gelişiyor
Sosyal ağlarda paylaş

beyler beyler

beyler dinleyin

dun hukukcu coiyi bi kiz buldum tinder'dan ama gorustugu biri varmis, sevgili degillermis. ben de mericlik yaptim 'o konu da ben de guvenemiyorum', 'sakin kendini uzecek bir sey yapma' vs vs. kiz aldatildigini dusunuyo ve mutsuz baya. 1-2 hafta icinde sevgili olup olamayacagimiz belli olur dedi.

cidden mericlik cok zormus daha fazla yapmam, bu satten sonra nasi bi strateji onerirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

beyler beyler

beyler dinleyin

dun hukukcu coiyi bi kiz buldum tinder'dan ama gorustugu biri varmis, sevgili degillermis. ben de mericlik yaptim 'o konu da ben de guvenemiyorum', 'sakin kendini uzecek bir sey yapma' vs vs. kiz aldatildigini dusunuyo ve mutsuz baya. 1-2 hafta icinde sevgili olup olamayacagimiz belli olur dedi.

cidden mericlik cok zormus daha fazla yapmam, bu satten sonra nasi bi strateji onerirsiniz.

kız seni yedeğe almış, yapıcak çok bişey yok. Arada bir mesajlaşarak "orada" olmaya devam et, arayı soğutma. Esas oğlan oyundan çıkarsa sen girersin. Bu sürede kendini unutturma yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...