Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

/offtopic
eski bi muhasebecimiz vardı, tam bir oç idi kendisi(birazdan bahsedeceğim şeyler yüzünden değil, bize taktığı yüklü meblağlar sebebiyle). Bu baya baya yardıma muhtaç rus hatunları ağına düşürüp 2-3 aylığına eve atıyodu. Küçük şehirlerde yaşayan fakir aile kızları yalvarıyodu resmen (msjlarını falan okutmuştu) kış bitene kadar kalayım ne istersen yaparım vs. vs. iki tanesini canlı kanlı gördüm, birisiyle 2-3 sefer muhabbet falan ettik, baya şaşırmıştım. Sözde oranın dandik şehirlerinin varoş ailelerin kızıydı ikiside ama ortalama türk kızından çok daha entellektüel, eğitimli falanlardı.

Neyse bu piç benimle bi kaç kere iş yaptığımız firmalara gelmişti, orda fabrika sahipleriyle falan tanışmıştı. Mermer sektörü de eğitimsiz ayıların patron olduğu bi sektör olduğu için baya ilgilerini çekmiş olay, afyon da 2 ayrı adamın garsoniyer evleri için getirmeye başlamış hatun, baya baya işe dökmüştü kovulmadan önce sdfds

Demem o ki öyle bekar evi tarzı evi olan bu olaya girebilir.

cons
uçak bileti
ev giderleri
eşşek değilsen arada bi dolaştırırsın dışarı masrafları

pros
düzenli ve kaliteli seks dfs
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

he cunku yabanci kadin standard bisey, hepsi ayni.

abi dediğim avrupanın gelişmiş ülkelerinde falan olanlar için geçerli. sonuçta biri bisikletiyle, toplu taşımasıylar özgür yaşamıyla ahat rahat her istediğini yaparak yaşıyorken, diğeri her gün taşşak kokan otobüste midesi bulana bulana fordlana fordlana bi gün benim de arabam olacak güzel rahat hayatım olacak vs hayallerle yaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

yardıma muhtaç rus hatunları ağına düşürüp 2-3 aylığına eve atıyodu. Küçük şehirlerde yaşayan fakir aile kızları yalvarıyodu resmen (msjlarını falan okutmuştu) kış bitene kadar kalayım ne istersen yaparım vs. vs

Yardıma muhtaç rus hatun nedir ya, gel sana iş vericem filan diye kandırıyordur, üzerine uçak biletini alıyordur tam şerefsizmiş.

Bu arada küçük şehir derken, samsuna filan fake gps atıp sarışın mavi gözlü karadenizli hatunlarla ayrı eve mi çıkıyordu? Hmm 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...