Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Annem Bilgisayar Konusunda Nasıl Dumura Ugratti?

Cafein

Öne çıkan mesajlar

said:
Quel-Thul, 02 Ocak 2005 18:50 tarihinde demiş ki:
düşünsene annen üyeymiş buraya okuyomuş herşeyi falan muhauha, akşam gelip ben teknolojik ilgisiz deilimm derse şaşırma :-o

Daha kötüsü onların da paticik gibi bir sitesi varsa..? Pençecik mesela.. :utaniem:

* saçmalar *

[Bu mesaj Pyhenn tarafından 02 Ocak 2005 19:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Babam bi fifa oynarken bide araba yarışı oynarken çok karışır bana :) Fifada heyecan falan yapar pozisyonlarda :) devamlı karışır şuna ver buna ver. ama oynayamaz işte :)
Nfs oynuyom babam devalı
"oğlum sağ şeritten gitsene ne biçim kullanıyon sen arabayı!"
teyzem hele acayip heyecanlanıyo. Mesela bi çarpıyom
"ahh gitti işte. böyle hızlı kullanırsan olacağı bu bık bık bık..."
yarım saat azar işitiyom sonra :)[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

Bi gece kLan macı var.Ben böLe konsantre oLmus eLimde Awm yer tutuorm.Babamda arkamda bakıomus beni izLiomus.Round bitti sora bidaha başLadı bidaha faLam..Peder durdu durdu ''Ne biçim iş Lam bu az deLikanLı oLun öLen öLsün kaLan sagLar dewam etsin ne s.kim bi oyun bu oLmaz öLe..bLa bLa '' Dedi ve ben yerLerde ne konsantre kaLdı ne bişi...:D

Bi günde Uo oynuom annem geLdi dediki ''Yeter o at öLdü artık yorgunLuktan yazıktır haywana..O adamda kıLıc saLLamaktan geberdi günah oLm dinLendir su adamı biraz..:D[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

benim peder oyun pek oynamaz aslında versem klavyeyi oynar o daa böle teknoloji delisi ben demeden pcyi upgrade eder webcamle falan almanyayla görüşür öle deli biras :) ama bikere gel bakim şu dinlediin müzikleri anlat demişti ben de melodic death-senfonik-doom metal hakkında örneklerle amaçlarla en ii gruplarla falan bi sunum yapmıştım soora "jazz dinle bence o daa güzel" dedi gitti ki hiç müzik dinlediini görmedim bu adamın gizliden mi takılıo nabıo :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 10 Ekim 2004 22:49 tarihinde demiş ki:
..........

bide benim annemde frp ile ilgili herşeyi biliyo garip bi şekilde elf melf cüce falan hepsinin iyi yanları kötü yanları falan:)

evinizde digiturk varsa ondan oluyordur annen cok fazla film izliyordur :)[signature][hline] " Aramaya Inanalim : ) "
Sosyal ağlarda paylaş

babam eskiden baya bi karışırdı oyunlara (şu sıralar ben de oynamıyorum gerçi fazla :) ). Zamanında nfs fln oynar iken gelir oturur, iki üç hareket yapar 'yok yok, gerçekte bööle diil bu iş' der gider tv izlerdi :D . Tamam bunlar bi yere kadar da cs felan oynarken gelip ben askerde çok ii nişancıydım demesi vardır beni bitirir =))) Oyuna yeni başlamışım, sananede oynuyorum, babam geldi, kalk babanı gör lem bi de dedi, neyse ne yapıcak görelim dedik. Önce deneme için takım arkadaşını taradı =)) sonra meydanda silah kullanmayı bana anlatır iken saniseler içinde yere yıkıldı, neyse sana gösteriyorum sayılmaz diyerek diğer ele geçti böyle tam çatışmaya aktı felan, dmg veremeden yatınca gene 'bu iş normalde bööle diil evlat' repliğini çekmişti die hatırlarım =))) sonraki yıllarda fps-arcade-yarış oyunları+fifa da tacizlere devam etsede tam bir loserdır, şimdi dinlenmek için ofise felan çekildiğinde laptopda freecell oynar, eve gelip de 'bak kaç kere bitirdim' die artizlik yapar :D ahh sen yok musun be baba senin gençliğini de bilirdik o eski zamanlarını, burayı okursun belki diye yazıyorum bak :)

UO zamanlarında pek bi olay hatırlamıyorum, ama fantastik kitaplara yorum getirmişliği vardır ki başlığı burası değil boşverelim ehem[signature][hline]Let me back let me back, I promise to be good. don't look in the mirror at the face you don't recognize help me, call the doctor put me inside put me inside put me inside put me inside put me inside

**no paranoia@ montezaus
Sosyal ağlarda paylaş

ben bilgisayar oynamama zırt pırt laf soyleyen anneme pacmanı ogrettim ve abartmıyorum 1.5 hafta arka arkaya sabahlayıp uykusuz işe gidip yasadı sırf o aptal pacman için en sonunda oynu sildim 2 hafta kusmustu bnmle sildim die en azından sabahlamayı bırakmıstı bide hala bana laf soyluyo oyun oynuyorum die[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...