Jump to content
Paticik Patreon - Birlikte Siteyi Açık Tutalım ×
Paticik Forumları

Annem Bilgisayar Konusunda Nasıl Dumura Ugratti?


Cafein

Öne çıkan mesajlar

Selam Patiler,
Sizinle bugün yaşadığım, hayatımın en tuhaf olayları arasında ilk beşe rahatça girebilecek bir olayı paylaşmak istiyorum.
Annem, "teknolojik ilgisiz" diye adlandırılabilecek, bilgisayarla, cep telefonuna ilgisi olmayan, televizyonun kumandasıyla bile bazen boğuşan ve bilgisayardaki hiçbir şeyden hoşlanmayan bir insandır. Artı olarak bilgisayar oyunlarına karşı alakası sıfırdır ve hiç sevmez. Taaa ki bugüne kadar....
Hayatımın dumurunu, saat 16:00 sularında, yeni aldığım Star Wars Battlefrontta mutlu mutlu kapışırken yaşadım. Annem geldi, çay getirmiş içmem için, fincanı almamı isteyecek. Ekrana baktı. Dedi ki: "Şuradakini de vur da öyle al çayını. Dur dur arkada saklananı da vur." Ben dediklerini yapıp oyunu durdurdum, fincanı aldım, annem o sırada ikinci salvoyu ateşledi: "Bak o tarafta seninkileri vuruyorlar, bomba falan varsa salla oraya, sonra temizlersin."

Nasıl yaaaa??? Ama nasıl yaa? Annem yoksa gizliden netcafe mi yapıyor, oyunu nereden bombayı nereden biliyor yaa? Daha ilk oynayışımda... Açıklaması olan varsa, buyursun.[signature][hline]"Kırk bakireye tapmaya, bal yanaktan tatmaya geldim." (Cüneyt Arkın)
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

aahahah efsane

ben de uo oynuodum, böle koşuturuom eve girdim.

Annem geldi böle baktı ekrana sırıttı, kapı açık kaldı kapıyı kapa dedi ehehe. Alakası yoktur hatta mouse u kullanıırken kopmaya başlar kontrol edemez falan ahah :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha aeaueaheaueeha aeuaehau cidden komik nası olur ya hmm heralde salladı şaka fln yaptı yani cs fln gibi oyunlarda bunu anlamak çok zor değil öyle aman aman çok önemli bişey sanki vursan nolcak vurmasan nolucak der gibi sallamış olabilir..Sonuçta bi adamı ekranda görünce düşman olduğunnu anlayabilir..[signature][hline]4 ayı & 2 buçuk kartal gücünde FRP_Master made in Turkey,made in Design.
E-Mail: [email protected] | ICQ: 124744
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Düşmanı anlasa desem. Nasıl diyeyim, ortalık karmakarışık, savaş ormanda. Annem ekrana bakıp bir şekilde Storm Trooperları da tanıyıp düşman olduklarını algıladı, çünkü şimdi hatırladım ki, kapıdan çıkmadan önce Yıldız Savaşları mı diye sordu.
Valla bu kadında bir şey var, acaba babam annemi cyborgle falan mı değiştirdi nedir?[signature][hline]"Kırk bakireye tapmaya, bal yanaktan tatmaya geldim." (Cüneyt Arkın)
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 10 Ekim 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
lütfen bu konu hakkında borbagın yorumlarını duymak istiyorum. Hatta mümkünse kelimelerle onun yüz ifadesini çiz


bunu duymalıyım lütfen, olay zamanı borbag orda mıydı??!![signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 10 Ekim 2004 22:49 tarihinde demiş ki:
hmm benim dedem yüzüklerin efendisini okudu hadi bakalım :p


hadi bea..benim dedem jrr.tolkieni tanıo oglim sen ne dion :p
hatta dedemin büyük büyük dedesi sauronla çay içmişler heaa kime hava atıon hodri meydan :Pp[signature][hline]Yabancılık çekmiyorum sanki doğuma büyümea buralıyım,en fazla üç yıl sora İstanbulun graliyim
E-Mail: [email protected] | ICQ: 124744
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
  • Yeni Oluştur...