Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Annem Bilgisayar Konusunda Nasıl Dumura Ugratti?

Cafein

Öne çıkan mesajlar

*!dumur airlinesın bir numaralı müşterisi olmuştur*
ya arkadaşımın annesi de diablo oynayıp arkadaşa bilgisayar vermeyen bir insan ama benim annem uzaktan kumanda kullanmakta zorlanana bir insan.
sırf discmeni öğretçem diye göbeğimi çatlattım hala bilmiyor vs vs.ama nası???
gidip bir sakinleştirici alcam ellerim titriyo valla
*!atar 2 hap*[signature][hline]"I don't enslave myself to time, human. There is day and there is night."
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FRP_Master, 10 Ekim 2004 22:51 tarihinde demiş ki:
said:
Ardeth, 10 Ekim 2004 22:49 tarihinde demiş ki:
hmm benim dedem yüzüklerin efendisini okudu hadi bakalım :p

hadi bea..benim dedem jrr.tolkieni tanıo oglim sen ne dion :p
hatta dedemin büyük büyük dedesi sauronla çay içmişler heaa kime hava atıon hodri meydan :Pp
Aslında gandalf benim apprentice imdi . Bütün büyüleri ona ben öğrettim , sonra gitti orta dünyayı kurtardı . Ben aslında 1602 yaşındayım :-p[signature][hline]Biri Aşık Olmuş : )
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 04 october 2004 20:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 10 Ekim 2004 23:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zgrw bunu sen istedin :p,haftasonu arwenle çıkıoz gerçi o 1000 küsür yaşında ama farketmez..Hala güzel 20 yaşında gözüküyor.Üstelik bana aragornla hiçbir ilişki yaşamadığını bütün ömrü boyunca beni beklediğini söyledi..(biraz daha yazarsam rekorlara gircem),he sora nerde kalmıştım galadrielde benim teyzem olur.Ne ? ben kimmiyim , öhm..ben bond james bond.[signature][hline]Yabancılık çekmiyorum sanki doğuma büyümea buralıyım,en fazla üç yıl sora İstanbulun graliyim
E-Mail: [email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 10 Ekim 2004 22:49 tarihinde demiş ki:
bide benim annemde frp ile ilgili herşeyi biliyo garip bi şekilde elf melf cüce falan hepsinin iyi yanları kötü yanları falan:)

senina annen yüzüklerin efendisini okudu,o yüzden bilo;)[signature][hline]Alexi_Septimus, 28 Eylül 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Tanrıya diyalektik materyalizm'i anlatmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anneannem Uo oynarken Ww mi görünce ne o evladım deve mi dedi ( Ne de olsa hacı hehe ) Ben sandalyeden düşmüştüm[signature][hline]
[/b] Aşka dair ne var ne yoksa, al giderken
İşime yaramaz.. Bana yaramaz..
Çünkü artık çok zor aşık olmak
Ama bir de olursam, bu son olacak [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

cs oynarken elimde kalaşnikof vardı işte.
babam geldi aha dedi bende kullandım bundan dedi
oha nası yani felan dedim

bak teker teker ateş edeceksin yoksa teper dedi paraşütüme takıldı bir gün ölecem sandım felan oturdu anısını anlattı

bu arada babam hava kara komandosudur ehe.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk Cumle kabul edılebılınır ama devamı....

"Arkanda saklananı vur" Kım nasıl arkanda saklanan?!

"Surda senınkılere salıyorlar onları kurtar" Team match mantıgını kavramıs olması Battlefront da ıkı takımı ayırt edebılmesı, yetmedı kurtarmanı talep etmesı

"Varsa bır bomba at" bombaının boyle bır durumda stratejık avantaj saglıycak olmasını fark etmesı bununla kalmayıp alan etkıl ıolmasını falan dusunmesı oda yetmedı el bombasının tukenebılecek bırsey oldugunu dusunmesı tek kelımeyle ınanılmaz.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

ohannesburger demek düşer bana

benim annem sadece arada gelir "yavrım hep vurdu hep kırdı dogru duzgun savassiz bi oyun yok mu evladım?" der okkadar yani.

arkada saklanan kim ayrıca nasıl gordu arkadanaki adamı?[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 10 Ekim 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
"Varsa bır bomba at" bombaının alan etkıl ıolmasını falan dusunmesı

abi bomba alan etkili olmicak ta ne olacak oradaki tek sasılacak sey oyunda bombanın kullanıldıgını bilmesi.[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

ya babs harbiden benim de geldi hafta sonu bu başıma bende oturmöuş böle eski oyun olarak supaplex ile boğuşuyorum annem geldi oturdu yanıma bi bölümü geçemedim ya dedi amma da beceriksizsin ver ben oynayayım diyince ben dumur tabi çünkü benim annemin de bilgisayarla yakından uzaktan alakası yoktur dumur oldum kaldım[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

eüehüehü ben o dumuru 1992 yılında yaşamıştım..
oturmuşum böyle Sonic oynuyorum Sega'da
ama nasıl zor nasıl zor bi bölüm bayaa üst levellerde bitiremdiğim için joystick'i televizyona vuruyordum o sırada babam geldi bi saattir seni izliyorum salak dedi aldı Joystick'i ve level'i bitirip bana verdi o zaman HÖH olmuştum :D[signature][hline]| Mail | Lominadze | ME |
| News | Sheref | Msn |
| GB Moderator | Xear |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_gorthaur, 11 Ekim 2004 17:05 tarihinde demiş ki:
iyi benimki sadece soliter oynuyor uf..

+1 bide internet bi yandan solitere bi yandan net[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

İnşallah bende yardım severlerin melek kanatlarından alıcam inşallah inşallah inşallah...:-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...