Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük Derbi Son Viraj | Galatasaray v Fenerbahçe @ 6.04.2014 19:00

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

yahu durup dururken mi dedim ben. resimlerin yanındaki yazıyı neden okumuyosun. adamın arabasına saldırmışlar başta adam kaçmış sora ilerden dönmüş milletin üstüne sürmüş arabayı bu sefer linç etmeye kalkmışlar.

adam başta haklıyken gerizekalı konumuna gelmiş ikinci yaptığı hareketle.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

yahu durup dururken mi dedim ben. resimlerin yanındaki yazıyı neden okumuyosun. adamın arabasına saldırmışlar başta adam kaçmış sora ilerden dönmüş milletin üstüne sürmüş arabayı bu sefer linç etmeye kalkmışlar.

Haklısın ilk metni okumadım. Ama adamın silahı olsa çekip vursa, haklı bence üstüne madalya vermek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalığa bak

arabaya durup dururken saldırıp camlarını kırdıklarını sanmıyorum

olsa olsa sallamış,belki vurmuşlardır,ayıp mı ? ayıp tabi

ama sen niye geri dönüp üzerlerine sürüyorsun ki ?

salaklığın daniskası

o camıda kırarlar,indirseler orda linç ederler,böyle gerzeklik var mı ya

orda o kadının haline üzüldüm ben,herifinde boşu boşuna günü piç oldu
Sosyal ağlarda paylaş

drogba 11 deymiş sanırım

said:
GALATASARAY’IN 11’İ...
Muslera – Eboue, Semih, Hakan Balta, Telles – Melo, Yekta, Selçuk – Sneijder, Drogba ve Burak

FENERBAHÇE’NİN MUHTEMEL 11’İ...
Volkan - Gökhan Gönül, Bekir, Alves, Caner - Mehmet Topal, Meireles, Emre - Kuyt, Sow, Emenıke
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

abi adamlar başta saldırmış. gitmesi lazım tabi ama hiç bir haklı tarafı yok yani taraftarın

4Ever said:

Gerçi fenerbahçeliler yakıp yıkmayı severler

4Ever said:

mokoko said:

Haklısın ilk metni okumadım. Ama adamın silahı olsa çekip vursa, haklı bence üstüne madalya vermek lazım

Kardeş sen Oldboyzun kralısın ama titlen yok maalesef. Gezide benzeri olmadı mı bu olayın, oradakiler de mi hep Fenerliydi?

Üstelik buradaki daha da beter, sen geçtiğin kalabalığa tekrar inadına böyle kasten bilinçli tersten gelip girersen, orada araban da dağılır linçte edilirsin. Kafaya bak çekip vuracakmış bi de madalya alacakmış, parçan kalmazdı orada öyle bişey yapsan, sen çok film izlemişsin genç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...