Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövdürmelik Mekan

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

-Deno- said:

- bu kremi sürerken de 4 - 5 defa parmak ucuma sıkıp dövmeye çok bastırmadan üstüne sürdüm. yalnız çok çabuk emiyor heralde benim derim, o nemli görüntü kısa süre sonra gitti. acaba daha çok mu sürmem gerekir ?

Nemli görüntüsü gün geçtikçe azalır problem değil bol sür yine de.

said:

- akşam yatarken streç ile bir kez daha kapamamı önerdi dövmeci. kimi yerde streçi dövme yapıldıktan 2 - 4 saat sonra atın, bir daha da takmayın, havalansın sonuçta yara orası diyorlar. sizin düşünceniz ne bu konuda ?

gerek yok takmana önemli olan şey unutmaman gereken yani; dövme alanı cilt altında "açık bir yaradır". normal yaralanmalarda ki prosedürlerden farkı yok. oksijenle temas yaranın kapanmasına yardımcı olur.

said:

- ben duşta yıkadım kolu, yıkamayın diyenler de var, yıkayın ama içme suyu ile yıkayın diyenler de var, dümdüz yıkayın diyenler de var. kriter nedir burada ?

yine yukarıdaki ile aynı sebep, şehir suyu iltihaplanmak için çok elverişlidir. o yüzden şebeke suyu,havuz vs. gibi kaynaklardan su ile temas ettirilmez açık yara.

sabret. sabredemiyorsanda duşa girmeden folyola, öyle gir duşa.

said:

bir de genel olarak sizin aklınıza gelen bir şey varsa paylaşın işte, rengi solmasın istiyorum. hazır 1 hafta da izinliyim, ilk haftasını iyice düzgün bakayım.

1-2 ay sonra revizeye git istersen rengi daha çok oturur. bir de kabuk bağladığı zaman çılgın kaşınacak SAKIN HA soymaya çalışma, o kabukları soyarken dövmeyi deforme edersin. bekle kendi atsın, eziyetli olacak o kaşıntı ile yapacak bişey yok.

eyvallah cevaplar için.

dün bepanthol losyon ile idare ettim akşam ve gece, sabah kremini aldım ve sürdüm. bunu da çok çabuk emdi deri ahah.

bir de şey sorucam, boya akıttığı zaman silmemde bir sakınca var mı ? yani ovalamadan, boyasını alacak şekilde hafif hafif bastırarak ?

su konusunu malesef sıkıntı olmuyor diye duşta protex ile yıkayarak delmiş oldum :) ama duşa girmedim, sadece 2 - 3 kez hafif üstünü köpürtüp soğuk suya tuttum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 gun ve gunde iki defa falan sabunla yikamistim. o boya ve plasma falan temizlensin diye. istersen kagit havluyla cok bastirmadan yavassa temizleyebilirsin. o murekkep akintisi falan bitince kendi haline birak ve cok gergin degilse deri hic krem surmene bile gerek yok aslinda.

en onemlisi kesinlikle mikrop kapmasin ona dikkat et.

para olsa yurt disina cikip su herife yaptirmak isterdim ama bu pzeveng kesin rezervasyon falan yaptiriyordur.

http://www.youtube.com/watch?v=FJ4ar-N0E_w

veya bu

http://www.youtube.com/watch?v=4YGyGn1tlYs

dmitriy deli ucuza yapiyormus ama herife 1 seneye falan gun bulabiliyorsun diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
pascalnouman said:

kureklerin oraya olabilir ya da omurilik hizasına ama iki yer de biraz can yakar sunu diyorum dizkapagi altına yaptırsam nasil olur

hmmm kurek kemıgının o kısım hıc aklıma gelmemıstı :D guzel durabılır boyu ıyı ayarlanırsa, sırta yaptırmam kesınlıkle ama fenada olmıyabılır hmm hmmm

acı sorun değil, dudak üstü iğneli epilasyon ve turlu turlu esktra acıya katlandıktan sonra su noktadan sonra mazoşistliğe vurabilirim artık işi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...