Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

bi poe var oda mmorpg degil komple.

mantiken f2p de urun satman icin zaten p2w veya expansion vs ile dengelemen gerekiyor ama oda zor her an expansion vs. bas f2p markete karakteri guclendiren seyler mis.

parasi olanda god mode takiliyor keyfi oysa tabii.

birde f2p dedigin anda community degisiyor acik net. daha gormedim aksini.
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntı olmaması gerekiyor. Sonuçta cd yi değil kodu satıyorlar. Tabi birisi rastgele deneyip numarayı tutturduysa bilemeyeceğim. Veya bir şekilde üründeki kodu aldılarsa..
Her türlü satın aldığın yerin veya oyun firmasının bu yanlışı düzeltmesi gerekir. Artık eski keyi iptal edip, sadece seninkini mi aktif ederler bilemiyorum.

En kötü 1-2 gün mailleşip uğraşırmışsın gibi geliyor. Benim bu zamana kadar gördüğüm buydu, bu gibi şeylerde.

Bir de ben bu oyuna niye bir türlü ısınamıyorum ya.. alayım diyorum, twitch açıyorum... 1 saat geçiyor vazgeçiyorum. Ne bileyim zaman harcarsam eğlendirmezmiş gibi geliyor. Yanlış şeyler mi izliyorum diyeceğim ama pvp ağırlıklı bakıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
valla ben aldım oynuyorum. Ağırdan alıyorum, keyifli geldi bana. Artık neler düzeltmişler-eklemişlerse betadan beri, o ilk gün girdiğimdeki hantallık, kaypaklık yok. bi skyrim oynuyomuşum hissini yakaladım. Tabi %100 online skyrim değil ama adamlar mümkün olduğu kadar hissettirmeyi başarmış. sağda solda random bulduğum itemlar falan exploration'a itekliyor adamı, mmo'larda çok görülen bişey değildir bu. O Elder Scrolls'taki inciğinin altındaki boncuğun kenarında gizli duran chestten çıkan itemlar gibi şeylere rastlıyorum. Hoşuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...