Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Al'ar mountlu 555ilvl Mage(Silvermoon)-Shaman(Twisting N.)+Altlar 85lvl

eseruyar

Öne çıkan mesajlar

Acil para gerekli olduğu için hesabı satıyorum

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/silvermoon/Vlkyr/simple
MAge http://eu.battle.net/wow/en/character/silvermoon/Vlkyr/simple
Shaman http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Bloodsh%c3%aen%c3%aa/simple

Characterin realmı: Mage-Silvermoon Shaman-Twisting Nether
Characterin extra özellikleri notlar:
Mage- 8 tane [Warforged Seal] ı var raid yapmadım bu hafta
Shaman-5tane [Warforged Seal] ı var
Sehir: Ankara
Account bilgileri: Hesapta raf arkadaşı vardır. bir ay olmadı daha isterseniz beraber karakter kasarsınız. Gelecek ay bedava süre ve mount gelir.
Heirloomları= cloth heirloomları-3parça leather ve str heirloomu- 2trinket-1staff
Mountlar -- Al'ar--Sandstone Drake--Drake of the West Wind--Black Primal Raptor--Onyx Cloud Serpent--Traveler's Tundra Mammoth vs.
Hesapta Hearthstone ve Diablo 3 vardır.
HS mountu var

Alt karakterler
Twisting Netherda:: 85lvl warrior-85Druid ve rog warriorda 553ilvl set parçası leg var +flex tank eldiveni (timeless adasından.)
Dunemaulda 85lvl hunter
Maelstromda 35-36-54lvl altlar

*SQ/SA var mı:E (Gizli soru ve cevabı)
*MAIL varmı:E
*CD-KEY varmı: E (alınacak bekleniyor keylerin gelmesi)
*Ilk sahibi misiniz: E/H
*Kimlik fotokopisi verilicekmi:/H
*Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu:E

skype [email protected]
[B]Fiyat: 280
Sosyal ağlarda paylaş

eseruyar said:

daha önce hesap sattım kimseyede kimlik fotokopisi vermedim.Kimlik fotokopin olsa bile istesem ben geri alırım o hesabı zaten istediği kadar kimlik fotokopin olsun elinde.
Hesabın sahibi değilim orayı unutmuşum. Hesabın sahibi oyunu bıraktı.

Kimlik işi yalan dolan aynen eserin dediği gibi. Hesap sahibi her türlü alabilir istediği zaman.

Atıyorum autenticator falan bozuldu açtırmak lazım o dönem istiyor ticket atılırsa.

Artık cep telefonunuzu ekliyorsunuz her şeyi onunla hallediyor bu da ayrı mevzu :)

Hesap sahibi elinizin altında olsun yeter :) evini işini bilin uzak memlekette ise almayın kardeşim. Mümkünse yüz yüze görüşün evine gidin vs.vs. ( tabi 300 TL üstü falan acc alıyorsanız böyle daha iyi olur ama 100 lira için değmez bu kadar muhabete )
Sosyal ağlarda paylaş

hesap satılmaz diye bir şey yok zaten, her oyunda her hesap satılır. problem hesabın asıl sahibinin sen olmaman, kim olduğu belirsiz biri, sen olsan bile herhangi bir bilinirliğin yok paticikte.

bu işler iki taraflı güven çerçevesinde ilerliyor sonuçta. kim olduğunu bilmediğin adamdan hesap alırsan, 3 ay sonra adam hesabı geri aldığında ağlayacak kapı bulamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde sattık burda hesap. Hatta ozii'ye sattım galiba :D Sonra ozii ben Rogue oynamicam dedi ben geri alırım dedim. Bana geri sattı kendi accountumud akhgdakjhdsa :D

Edit: Sayfa başı olmuş peh..

Yani önemli olan güven vermek satarken ve şu an sende o yok. Ama tabi account yine satılır. Satılmaz diye birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:

Bizde sattık burda hesap. Hatta ozii'ye sattım galiba :D Sonra ozii ben Rogue oynamicam dedi ben geri alırım dedim. Bana geri sattı kendi accountumud akhgdakjhdsa :D

Yani önemli olan güven vermek satarken ve şu an sende o yok. Ama tabi account yine satılır. Satılmaz diye birşey yok.

Aynen üstad smiling smiley)

Ya işin güzeli patidaş patidaşa acayip güveniyor. Hele birde 4-5 senelik üye ise zaten '' aaa kardeşim ayıp ediyosun lafımı olur '' gibi muhabetler dönüyor :)

Zaten wow a anca 2014 aralık sonu gibi dönebilirim o zaman hep istediğim rog u kasmadan 90 layacağım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:

Aynen üstad smiling smiley)

Ya işin güzeli patidaş patidaşa acayip güveniyor. Hele birde 4-5 senelik üye ise zaten '' aaa kardeşim ayıp ediyosun lafımı olur '' gibi muhabetler dönüyor :)

Zaten wow a anca 2014 aralık sonu gibi dönebilirim o zaman hep istediğim rog u kasmadan 90 layacağım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...