Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

yunusemre said:

http://www.youtube.com/watch?v=FfLjKkGhIfs

şu paylaşılmış mıydı önceden ya büyük keyifle izledim

valla bu forestla get right'ın en iyi olduklarını dahi bilmeden izlediydim turnuvayı dedim bu adam kral olacak meğersem en iyi 2 ve 1 numaraymış.
ehe çakıyormuşuz bu işlerden demek ki, çok kaliteli elemanlar ya =)
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana 1v2 gelsinler, 1v1 handikaplı olur

bu arada yeni kartlar düşüyo oynarken ne iş dedim, meğerse her 9 dolar ingame purchase'a 1 drop veriyomuş, ve şunu farkettim :(

You have spent approximately $90.16 USD in the game after this card set was released.

tabii o miktarı çoktan çıkarmışımdır da yine de 3 dolarlık oyuna bu kadar harcama yaptığımı görmek üzdü fdghjk
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

bu arada yeni kartlar düşüyo oynarken ne iş dedim, meğerse her 9 dolar ingame purchase'a 1 drop veriyomuş, ve şunu farkettim :(

You have spent approximately $90.16 USD in the game after this card set was released.

tabii o miktarı çoktan çıkarmışımdır da yine de 3 dolarlık oyuna bu kadar harcama yaptığımı görmek üzdü fdghjk

şu mezarcılığı bi öğretmedin gitti bize sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

nerden görüyoruz bunu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...