Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

anti terorist işte, anti, counter. nedir bu ingilizce takıntınız tüm senem yabancı dillerle geçiyor ben bu tribe girmiyorum lan.

ayrıca şunu farkettim, geçen sabah karşı takım yenildi. ardından diğer takımdaki türkler bizim rusların gramer hatalarını referans alıp "LEAGÖRN ENGLİSH" diye ağlıyorlardı. 3 gün filan geçti, halen anlam veremiyorum. şu kompleks sanırım sadece bizim insanda var.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/20ezlk/vac_banwave_major/

HARDWARE VAC BAN! oh be sonunda

ahahahaahhsdfsdf of hile yazılımını yapan adamlara ağlayanlar olmuş.

said:
take a step more then they do, think beyond of what they think

bunlar tam bir insan müsveddesi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dün cachede rakip 4 tane aynı klan tagli bi tane de ranksiz, hiçbir şeyi olmayan, hesapta tek oyun csgo ve 2 saat oynanmış diğerleriyle aynı pingde bi tip geldi. belliki arkadaşlarını boostluyodu hekor. adamda hem wh hem de aim vardı, ct baseden t basedeki adamı falan vuruyodu awpyle cache duvarları kağıttan olduğu için sdf. 360 derece dönüp glockla hs atıyo falan neyse maç 16-14 bitti ya zor yenebildiler. o hacker 130 score falan, diğer 4 eleman çift haneli fraglere geçmemişti ahah. 2 3 awp duelde aldım aşağı ama malı, hileyle bile ölüyo ameleler ne kötülüktür. f2p oyundan farkı yok şu an oyunun ya hile açısından, çok ucuz ve VAC aylar sonra banladığından sallamıyolar hiç ama hwid ban gelirse %90'ı biter, geri kalan onu da geçebilecek tipler artık onlara yapabilecek bir şey yok napak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...