Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 2 Bug`i?

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Navarro dakı arkadaslar kıllı bıraz...en son oraya gıtmenı tavsıye ederım sulık e power armoru ve super sludge ver berserk attack mode a sok ,gorısı al stım packle doldur berserk mode a sok,cassıdy ı al snıper rıfle yada gauss rıfle ver brotherhood armor gıydır aggresıve moda sok,kendınde ad power armorını gıy en kıllı sılahını sec ordakı dev deathclawı da al yanına ust katı bu sekılde rahatcana temızlersın ama alt kat ıcın sakın umutlanma ben halletmıstım ama bayagı kasmıstım ....[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

bundan sonra karakter yaparsam luck direk max olacak
ileriye dönük ehueuhe[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

Metal çubuk o arabanın yakınlarında biryerdeydi, ekrana dikkatli bakarsan görebilirsin.
Önce çubuğu use ile arabada kullanıcaksın sonra bombayı aynı şekilde arabaya yerleştirip arabayı iticeksin.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

navarro, oil rig filan hikaye sniper perk'ini alınca ama kimseye tavsiye etmiyorum, ille almak isterseniz de öncesinden save alın çünkü sıklırsınız oyundan hemen.

bütün power armor'lulara karşı uzaktan gauss rifle ya da max 1 hex öteden (point blank hesabı, gerizekalı burst sistemi sağolsun, çok yaşa tactics) bozar gayet etkili. super stim'leri doldurmuşsanız yanınıza teker teker haklayabilirsiniz herkesi.

denemediğim (fırsatım olmadı) ama denemeye değecek bir taktik de tesla armor+psycho kombosuyla navarro'ya girmek, turret'lar ve power armor'lular plasma dmg verdikleri için çok daha avantajlı olunur sanırım. ayrıca önceden implant'leri (adını unuttum ama energy armor'ları arttıran(lar)ı) yaptırmışsanız da bayağı faydası olur.

navarro'ya zor diyenleri lvl 20'den sonra bir bandit cave'e davet ediyorum encounter'da rastlayacakları, kuşkusuz oyunun en zorlu anlarını oada yaşayacaklar. horrigan, oil rig filan hikaye, üstünüze 1-2 düzine turbo plasma'lı, pulse ve gauss rifle'lı adamlar geliyor, power armor'lu sulik max lvl'da ilk turn'de geberdi direkt..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

fo2 de tesla armor varmıydı ?
ben hiç giymedim onda

beni en çok kasmış combat toxic caves ti ehe oyun başında direk girince geckolar süper öpüyodu

navarro zor bi yerdir bu arada.daha zoru olabilir.
gerçi falloutta basit taktiklerle her combat i kolay bi şekilde kazanıyorsun.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

hoca benim dediğim yer 'gerçekten' zor, navarro'yu hallaç pamuğu gibi atan karakterimle kaç kere load ettim bilemiyorum yani. bulmak için: lvl 20 olduktan sonra encounter'larda rastladığınız mağaralara girin. bilumum hayvan çeşitleri olur her zaman ama nadiren bandit grubu çıkar. bunların zorluk skalası lvl'ınıza bakar. (lvl 5'e kadar leather armor'lular, sonra combat armor vb., silahları da ona göre)

fakat lvl 20'den sonra adamlar bir güruh halinde mega power fist'inden önceki mesajda saydıklarıma kadar herşeyle geliyor, herifler bir de power armor giyse imkansız yenmek çünkü hp'leri de yüksek. o mağaralara 1-2 tane enclave patrol girse adamlar gene yener, yanınızdaki npc'leri hemen harcıyorlar zaten npc sokamıyorum..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

enclave patrollar sayıdan kazanıyor
sayı artınca öldürmen için gereken turn sayısı artıyor ve daha çok damage yemiş oluyorsun

senin karakterinin süper olması veya kolayca geçebilmen bi yeri kolay yapmaz.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane sen bul o dediğim cave'lerden birini sonra gel gene yaz, sırf bana inat olsun diye çevire çevire lafı bir hal oldun.. :)

turbo plasma'lı pulse rifle'lı combat armor giyen 1 düzine adam aynı ekranda sana saldırıyor olsun, elbette ki sayıdan kazanıyorlar ama zor diyorum ben de işte, oyunun en zor yeri. horrigan'ı koy karşılarına horrigan'ı da yenerler..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya işim yok sana inat olsun diye 50 mesaj mı kasıcam
ben navarro daha zor demiyorum ki
iki gündür benim demediğim şeyler üzerine mesaj yazıyorsun gerek bu topic gerek morrowind topici olsun.
ben en zor yeri demedim sok bunu kafana lütfen yoksa morrowind te yaptığın gibi çook uzar bu topic.
ben diyorum ankara sen diosun sen gümüşhane dedin.
olmuo sam.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

nereden gittin şimdi morrowind'e yahu, ben gayet objektif olarak "en zor yeri oyunun" dedim sen "teker teker gelin mutantsanız" filan diyorsun.. :)

hem ikimiz habire anlaşırsak rating'i düşer forumun, eko diyalog'daki asaf ile deniz gibiiz işte negzel.. 8-)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Yine bug kurbani oldum bea off
gaza gelip oyuna basladim herkezi taktim pesime yine dolaniyorum fakat bi yere tek basima girmem lzm hepsine bekle dedim fakat marcus laftan anlamiyor. Konusamiyorum adamla sanirim bana kusmus fakat kustuyse neden hala arkamda dolaniyor onu cozemedim...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

Aa harbi o Vault City deydi. Yaşlanıyorum heralde. O zaman süper bilgisayaraydı galiba. Hani başında bi müyendiz tarzı adam bekliyo. Yoksa değil miydi? En iyisi bi ara yeniden bitirmek.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...