Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Bahar

GERGE

Öne çıkan mesajlar

blade and soul'un oyunu fanservisu zaten. bakıcam bir ara ona. bu konsepti destekliyorum. defiance'ın bile dizisini izliyordum oyuna başlarım, lore kasayım diye ama oyunu aldıktan sonra hiç sarmayınca dropladım. log horizon'a bir mmo yapsalar mesela baya hype yaptı. çok generic birşey olur mmo'su ama yine de deli hype yapar. sao var birde işte. ama oyun üzerine animesini çıkartmak daha kolay tabi.

jojo ve mushishi çıktı bugün bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün listeyi belirledim bu sezonluk.

- selector infected WIXOSS: pussy card battle (2. bölüme göre droplayabilirim)

- Bokura wa Minna Kawaisou: Çok iyi bu.

- Brynhildr in the Darkness: Bundan birşeyler olacak gibi.

- JoJo's Bizarre Adventure - Stardust Crusaders: Çizimler ve konu ilgi çekici.

- One Week Friends: 50 first dates gibi.

- Baby Steps: Ana karakter sıyırmış.

- Haikyuu!!: Iku iku, gambatte chibitan

- Mangaka-san to Assistant-san: Masterpiece

Bunu nasıl izlemezsin, şunu da sıkıştır araya dediğiniz var mı gözden kaçırdığım?
Sosyal ağlarda paylaş

Bokura wa Minna Kawaisou: Şu ana kadar izlediklerimden en iyisi.

Soredemo Sekai wa Utsukushii: Çok güzel, 2. en beğendiğim bu oldu.

Mahouka Koukou no Rettousei: Bayağı iyi. Konu olarak şimdilik pek bir olayı olmasa da azıcık martial art sahnesi göstermeleri bile sevmeme yetti zaten.

Blade and Soul: Bu da iyi gibi.

Akuma no Riddle: Action + yuri vaat ediyor, izlenebilir.

Isshuukan Friends: İlk bölüm güzeldi, weird romance a bağlarsa hoşuma gidebilir.

Seikoku no Dragonar: Reverse Zero no Tsukaima.

Gokukoku no Brynhildr: İlginç gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

captain earth 1. bölüm

http://ryanesaki.com/wp-content/uploads/2014/01/Anchorman_well_that_escalated_quickly_966.jpg

animasyon ve karakter dizaynları iyi ama ilk bölüme bu kadar şey sıkıştırmaları olmamış. mecha anime pek izlemem zaten. plot birşeye benzemezse, generic mecha animesi moduna girerlerse droplarım. bones animesi olduğu için 1-2 bölüm daha şans verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Son üçü droplama limitinde aslında, ama 3 bölüm izlemeden pek eleştirmiyim dedim. bir de yoklukta gideri var faktörü de önemli tabii. Diğerleri de başlasın, kötü olanları ayıklarım.

anladım
son üçü limitte diyosan bi diğerlerine bakayım ben de madem
gerçi daha sora no woto falan izlicem ama o "abiiii bugün hede höderena var" heyecanı gerçekten paha biçilmez, o yüzden hemen bişeyleri takip etmeye başlamam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Mushsi ilginç her bölüm alakasız birinin mushisi lerle encounterimi olacak acaba?

ilk bölümü izledim. S1 üzerinden 9 yıl geçmiş ama havası aynı. bıraktığı yerden devam ediyor gibi. gene episodic olur. zaten anime mushiler üzerineydi, ginko yardımcı, narrator karakter gibiydi. S1'de tek sorun birbirinin aynısı karakter dizaynlarıydı, bunda ilk bölümde dikkatimi çekemedi.

3 ay önce keşfedip, bitirmiştim ilk sezonu. bir çırpıda izleyip bitirince kendime kızmıştım. special episode (bunu da izleyin) sonu yeni sezon duyurusunu yaptıklarında acayip sevinmiştim. sonbaharda da ikinci kısmı var. 24 bölüm mushiye doyacaz

OP'i de çok iyi seçiyorlar
http://www.youtube.com/watch?v=1o84y-5-cO0
Sosyal ağlarda paylaş

soul eater not! hiç fena olmamış. beklediğimden iyiydi. izlerim bunu. original cast cameo yapıp duracak. medusa'yı da görecez sanırım hmpfs. ekusukaribayı da göstersinler

blade and soul'da iyi gibi. 1-2 bölüm daha izleyip karar vericem devam edip etmemeye. storyden birşey beklemiyorum. action ve fanservice var. animasyon güzel. oyundan iyi olmuş karakter tasarımları. saçları kesmeyeydi iyiydi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...