Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Samsung NOTE 2

reampage

Öne çıkan mesajlar

Alet XX.12.2013 tarihli samsung garantili bir alet, Yani daha bu sene sonuna kadar garantisi var 7-8 ay şimdi olay şu alet temiz olmasına temiz garantili ama rootlu ve garanti için unroot işlemi gerek buna üşendim açıkcası.

Ve fotoğraflarda küçük bir leke var buda unroot işleminden sonra garantiye götürülüp yaptırılabilecek bir mevzu belki çok basit bir şey bile olabilir.

Onun dışında yaninda UAG, Bir tane spiegen kılıf, ne bileyim kulaklığı kutusu faturası herşeyi tam.

700 lira eder herhalde normalde 800-1000 arası gidiyor galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

o nasıl bir leke yahu. ne olduğu belli değil parmak izi gibi bir şey nasıl oldu o =) bence sen kendin unroot edip garanti ile telefonu yaptır. sonuçta o leke olmasa en az 100-150tl daha fazlaya satarsın.

montaj denince aklıma geldi, o meşhur forumda bir dolandırıcı çok fena ifşa edildi. Adamın aylık karı 3-4 lira civarı falan.

Yöntem:

adam gidip sıfır iphone 5s alıyor. Faturalı garantili v.s Sonra iphone u parça parça ayırarak tüm orjinal parçalarını söküp ikinci el satın aldığı kelepir muadil parçaları ile değiştirerek faturalı garantili sıfır şekilde aynı fiyata satıyor. Elinde ki sıfır orjinal telefon parçaları ile ikinci bir telefon yapıp onuda satıyor.

Nasıl patladı: Sıfır diye sattığı telefonda hiç bir sorun yok. Her şey güzel giderken satın alan kişi wifi çekim gücü zayıflığından ötürü telefonu servise gönderiyor. Servis direk "bu telefona daha önce garanti dışı müdahale edilmiş" diye geri gönderiyor. gg hf

Sosyal ağlarda paylaş

Fotolarda olan leke bu muhtemel kamerada sorun var aldığımda vardı ama ben epey geç fark ettim o kadar rahatsız etmediği için o kadarda kullanmadığım için aleti götürmeye üşendim servise o arada root moot derken iyice kaynadı.

50 liraya komple kamera değişimi yapılıyormuş zaten, yada unrootlıyıp gondermek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

o nasıl bir leke yahu. ne olduğu belli değil parmak izi gibi bir şey nasıl oldu o =) bence sen kendin unroot edip garanti ile telefonu yaptır. sonuçta o leke olmasa en az 100-150tl daha fazlaya satarsın.

montaj denince aklıma geldi, o meşhur forumda bir dolandırıcı çok fena ifşa edildi. Adamın aylık karı 3-4 lira civarı falan.

Yöntem:

adam gidip sıfır iphone 5s alıyor. Faturalı garantili v.s Sonra iphone u parça parça ayırarak tüm orjinal parçalarını söküp ikinci el satın aldığı kelepir muadil parçaları ile değiştirerek faturalı garantili sıfır şekilde aynı fiyata satıyor. Elinde ki sıfır orjinal telefon parçaları ile ikinci bir telefon yapıp onuda satıyor.

Nasıl patladı: Sıfır diye sattığı telefonda hiç bir sorun yok. Her şey güzel giderken satın alan kişi wifi çekim gücü zayıflığından ötürü telefonu servise gönderiyor. Servis direk "bu telefona daha önce garanti dışı müdahale edilmiş" diye geri gönderiyor. gg hf

Bunu yapabilen adamın dolandiriciliga ihtiyacı varsa garip
Sosyal ağlarda paylaş

apple samsung savaşı başlatim :d

bence telefon için sabaha kadar iphone. daha doğrusu IOS.. çok önde bence

tablet için android terch edilebilinir. Sebebi daha stabil veya iyi olması değil. Ipad'in büyük ekranlı iphone'dan öne gidememiş hali olması. ipade bakıyorum iphone bakıyorum ikiside aynı. sadece ekranı büyük. ufak arayüz değişiklikleri olsun bari ya
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de note 2 var, kardeşim 4s kullanıyor. 5s alacaktım vazgeçtim; kardeşimle telefonları değiştirdik. 6 falan çıkınca note 4s'i babama paslayıp ben 6'yı alırım. Annem de isyan eder ona da o zamanın anne telefonlarından alırız artık.

600'e note 2 bedava olur bu arada. 700 lira bedavadan 100 lira pahalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...