Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

standart ile deluxe arasinda degecek bir detay varmi. gozden kacirdigim bir sey olmasinda. aman aman fark goremedim cunku.

DELUXE UPGRADE BONUS ITEMS

Eldan Hoverboard
Eldan Augmentation Costume
Eldan Title
Eldan Dye

su ilk binek harici pek cekmedi eger esodaki gibi oyun icindeki fiyati yuksekse alayim ama yok alimi kolay ve bunun yerine gececek herhangi bir binek varsa gerek yok gibi deluxe.
Sosyal ağlarda paylaş

It’s finally here! Open Beta will be starting on May 8th and we have all of the details how you can jump in on the action. From May 8th to May 18th, you will be able to visit our Open Beta page to request a key, and then hop into WildStar to experience content up to level 30. If you have already participated in any other WildStar beta event, including beta weekends and stress tests, you don’t need a new key. Just patch up, and you’re good to go!

herhalde yarin acarlar o sayfayi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wildstar-online.com/en/ siteye girip account oluşturmanız gerekiyor.
Aldığınız keyi " Apply a Code " kısmına gireceksiniz.

Yanlış hatırlamıyor isem Account Management kısmında oyunun indirme dosyası mevcuttu..Beta keyi beklemeden indirebilmeniz gerekiyor.

Eu serverları açık olacak open Beta 'da
Eu serverları kapalı iken beta serverları 17:00 'de açılıyordu.
bakalım şimdi ne olacak . BEn de merAK içindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben engineer tank oynuyorum. her iki dungeonu 4-5 kere yaptım. tek diyebileceğim engineer tank çok zevkli ama genel olarak threat problemi var şimdilik. pug ile giriyordum, adamlar wow'dan alışmış pull yapar yapmaz burst damage'in tillahını yapıyorlardı. Ben yalvarıyordum 3-4 saniye bekleyin diye. resmen 5 sunder beklemeli dönemlerime döndürdü beni. gerçi level 20 olduğum için bir sürü spell daha açık değil ki bunlar çok gerekli speller.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...