Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

of ncsoft off.

nasıl bir sistemi varsa kendi sattığı cdkeyi hesaba ekletmiyor. şimdi ticketımı cevaplayana kadar bekle dur.

nette bir arattım adam hem eşine hem kendine cdkey almış, ncsoft 2 cdkeyi tek hesaba eklemiş. sattığı cdkeylerin bazıları geçersiz çıkmış falan birsürü olaylar.
Sosyal ağlarda paylaş

eklememe olayı sundandır, beta sadece US'de var, sen betaya girdiğinde NCSOFT hesabında wildstar US regionlı tanımlanmış oluyor. bununla ilgili giveaway yapan sitelerde uyarı vardı zaten. sen bir kere US olarak tanımladığında hesabını EU key'i register edemiyorsun. ticket atacaksın support'a durumu izah edeceksin veya yeni hesap alıp direkt EU key'ini register edeceksin. ben giveaway keylerini bilerek gerçek hesabıma girmedim, fake bir account oluşturup ona register ettim bu durumdan kaçınmak için.

ob de eu açılınca kendi kendine çözülecektir diye düşünüyorum, bütün registerlı us keyleri silinecek çünkü

supportları hızlıdır, 1 günde çözerler.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi sen siteden aldığın zaman o key senin hesabına yapışıyor ve başka hesapta kullanma imkanın olmuyor. kendi hesabında da kullanamıyorsun bu bahsettiğin sebepten ötürü.

hayatımda bu kadar aptalca bir sistem görmedim benim hesap turkey olarak geçiyor ama na beta keyi girince na ya ekleniyor otomatik olarak ama aynı zamanda eu keyi satıp onu da kullandırmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

büyük ihtimal şundan problem çıkmamıştır, şu an beta weekenddeyiz ve certhas key girmiştir oynamak için giveawaylerden. haftasonu bittiğinde register edilen key yok olacak, o zaman tekrar denediğin büyük ihtimal sorunsuz eu register edecektir.

ps. bendeki beta kaydı permanent olduğu için benim yazdığım durum benim gibiler için geçerli
Sosyal ağlarda paylaş

ben beğendim muhtemelen preorder edicem, atmosfer falan çok özgün ve uyumlu (hem dialoglar hem efektler vs.) pek öyle göze batan uyumsuz bir şey görmedim, aksine oldukça özenilmiş gibi geldi, beta oynuyorum ama bir sürü oyunun release'i bu kadar derli toplu değildi. ama low level oyandım o ayrı, belki oyuncu sayısı düşük olduğu için de olabilir, ayrıca end game nasıl fikrim yok.

zaten action mmo, sadece hasar almamak için telegraphlardan kaçma değil, düzgün dps için positioning vs. micro önemli. bir de arada bir çıkan belli tuşa abanmalar falan var.

pvp hiç yapmadığım için yorum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...