Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Belediye Başkanı Kim Olur?

totemic

Öne çıkan mesajlar

Gerge yaptıklarıyla aday , imam yapacağım dedikleriyle aday.

Aslında kaç kişi olabilir ki üye? Şöyle 1k post ve üzeri postu olan banlanmamış kişiler listesi çıkartıp bir anket yapmak lazım.

1k üzeri postu olup banlanmamış kişilerin listesini nereden bulabilirim :D
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

daha iyi bir pati için beni seçmelisiniz. çünkü;

beni seçerseniz özel mesaj geldiğinde trampet çalan eleman yerine bıngıl bıngıl bir çift meme sizi karşılayacak.

beni seçerseniz lithran'a malum title geri verilecek.

beni seçerseniz aquila eğlence bölümünden alınıp tarih kısmına sürülecek.

beni seçerseniz her konunun ilk postunun altında dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 'derdini silkeyim' butonu olacak. yeterli silkeleme sayısına ulaşan konu otomatikman kilitlenecek. demokrasi biçıs!

beni seçerseniz arama butonunun yanına 'GERGE'ye sor' butonu eklenecek. gerge live support verecek. parası neyse cebimden vericem.

beni seçerseniz supplement logları konusunu kapatıp ilk mesajı "TÜRKÇE KONUŞUN LEA!!" diye editleyeceğim. ayrıca çıplak erkek fotolarından forumu temizleyeceğim.

beni seçerseniz piramit yapmak ban sebebi olmaktan çıkacak. piramit yapanlara sistem tarafından "la olm yapmayın lan, sitenin mnıa koydunuz" diye dostane bir uyarı mesajı gidecek.

beni seçerseniz paramecium'a özel olarak her mesajındaki "selam, saygılar" kelimelerini otomatik tespit edip "mühüheüh, :DDDDD" şeklinde değiştiren bi kodu siteye ekleyeceğim.

evet bunlar hayal değil. hizmetinize talibim. benim pati halkım daha iyisini hakediyor ve bunu elde edecek gücü var.

http://ramp.ie/wp-content/uploads/2012/07/we-can-do-it.jpg

owwww. lithran kısmını yapmayalım yazık ama geri kalan herşey için imam ftw
Sosyal ağlarda paylaş

beni secerseniz java kursuna gider forumu app manyagi yaparim ( pati pron dahil. memeyi gectim her turlu hmpps). kizlar icin pembe hello kitty temasi koyarim foruma kiz gelir. sukruyu de kinayt a moderator yaparim. bir de pati fighters diye oyun cikartirim hepinizin ozelliklerine gore strike cesitleri ekler mortal kombat motorunda kapismanizi saglarim. oyunun telif haklarindan da ayda cebinize temiz 3k girer. baska da bir sey demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...