Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC All New One (M8)

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

abi home'un saati bana çok ufak geldi, pek içime sinmedi valla. büyütmenin de yolunu bulamadım. onun dışında sense themeler hoştu. özellikle cola'nın yaptığı fln çok hoş ama package olarak olmaması rahatsız etti, sadece birkaç tanesi öyle onları da beğenmedim. zamanla tasarım artar yine bakarım diye rafa kaldırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

lock screen'in saati ya, home mu yazmışım. sense'i yükledikten sonra ufaldı boyu. widget lock screen'e eklenebiliyor muydu hiç denemedim. baya güzel olmuş bu arada theme.

home screen'deki saat theme'lerden mi yoksa ayrıca widget mı? adı ne widget'sa, beğendim baya. ben xperia'nın saatini kullanıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

sense 6'ya uyguladığında bir kısmı uygulanıyor. sense 7 için ise tamamı. Zaten uygularken belirtiyor cihaz bunu. Bir problem olmaz.

Saatim ise WeatherClock mu ne. Officially olarak güncellenmedi. Sense7'den alınan apk'yı uyguladım. Cayır cayır çalışıyor.

http://www.mediafire.com/download/02740ujktr9wv1u/HtcWeatherClockWidget.apk

beğenmezsen app'lerden bu update'i silebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yuh eşşek kadar themes diye app gelmiş. ben görmemişim. ben de bir ara indirdiğim bir app falan zannediyorum random. şimdi baktım deli gibi tasarım varmış ikonlarıyla birlikte falan. çok güzel şeyler var. yeni telefon almış gibi oldum bütün theme değişince çocuk gibi eğlendim. baya güzel oldu.

bu arada google store'a refund eklemişler onu da yeni gördüm, app'i aldım, 10 dk sonra sayfasına girdim "refund" var, tek tuşla refund ediyor. iyiymiş. google, please.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

4.16.401.10 RUU'sunu buldum. TR cihazlar için latest Firmware'i flashlayan resmi HTC toolu.

RUU_M8_UL_L50_SENSE60_MR_HTC_Europe_4.16.401.10_Ra dio_1.25.214500021.06G_20.68.4196t.01_F_release_41 7003_signed.exe

https://docs.google.com/uc?id=0B17smFr95pleeTQ5U1NzNkZzM0U&export=download

İndirin, dursun kenarda. Gün gelir Custom ROM falan yaparsınız. Resmi sürüme dönmek için buna ihtiyacınız olacak.

Olur da cihazı bir şekilde garantiye yollamanız gerekirse büyük ihtimalle yazılımını tekrar kuruyorlar.

Benimki de ölü pikselden ekranı vs değişti geçen hafta.

İçinde gelen SW 4.16.0.0 diye bir şey geldi. Bu release test release'imiş. Cihaza hemen yukarıda verdiğim RUU'yu kurun.

Tabi cihazınızın Cid'i aşağıdakilerden biriyse bu RUU çalışıyor.

cidnum: htc__001
cidnum: htc__j15
cidnum: htc__e11
cidnum: htc__203
cidnum: htc__102
cidnum: htc__405
cidnum: htc__y13
cidnum: htc__a07
cidnum: htc__304
cidnum: htc__032
cidnum: htc__016
cidnum: htc__m27