Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Penny Dreadful (2014) - Showtime

Norak

Öne çıkan mesajlar

Dracula dunyada gezen fiziki, luci ruhsal olarak dengelemisler ikiside hatuna kesik.

Kesik olabilecekleri kim dersek, lilith veya bir baska ancient bizim kizin icinde. Bi ara adi gecmisti yanilmiyorsam ruh cagirma seansinda. Misir taraflarindan bir isimdi gibi.

Edit : https://en.m.wikipedia.org/wiki/Amunet

Amunet belki
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Dracula dunyada gezen fiziki, luci ruhsal olarak dengelemisler ikiside hatuna kesik.

Kesik olabilecekleri kim dersek, lilith veya bir baska ancient bizim kizin icinde. Bi ara adi gecmisti yanilmiyorsam ruh cagirma seansinda. Misir taraflarindan bir isimdi gibi.

Edit : https://en.m.wikipedia.org/wiki/Amunet

Amunet belki

yes amunet
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

Abı delimisiniz siz ya ben evali sahne gelsin diye nerdeyse ileri alarak izlicem diziyi siz kalkmıssınız sırf evali bolum baydı diosunuz.Kadın suan bence oyunculuğun tanricasi bulmusken sonuna kadar yararlanın zor gelir bidaha böylesi.

İyi diyosun da bütün bölüm bi odada geçince baydı diyorum işte. Yoksa oyunculuğuna bişey demiyo kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

Action diil de neden bütün gerilim/korku karakterlerini bir araya getirirsin? Frankenstein monsterın yazdığı dörtlükleri dinlemek için mi seyrediyorsunuz diziyi.

Çok sanatsal bir yapım gerçekten, 35. İstanbul Film Festivalinde de bölüm bölüm gösterimi olmuş. Güldürmeyin adamı.

Agents of Shield gibi bir dizi diil evet, daha ziyade Hannibal kıvamı diyelim. Ama işin içine bi werewolf, bir Mr. Hyde, bir Dracula girsin artık diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Action diil de neden bütün gerilim/korku karakterlerini bir araya getirirsin? Frankenstein monsterın yazdığı dörtlükleri dinlemek için mi seyrediyorsunuz diziyi.

Çok sanatsal bir yapım gerçekten, 35. İstanbul Film Festivalinde de bölüm bölüm gösterimi olmuş. Güldürmeyin adamı.

Agents of Shield gibi bir dizi diil evet, daha ziyade Hannibal kıvamı diyelim. Ama işin içine bi werewolf, bir Mr. Hyde, bir Dracula girsin artık diyorum.

İZLEME MADEM SEN DE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...