Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guardians of the Galaxy (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=dWUnYMggxy4

said:
Vin Diesel on how many times he says the line, "I am Groot":

Oh god... maybe a thousand? I don't know. It felt like a thousand. James Gunn and I were having so much with it. So it could've been a thousand. And it was amazing to go in there and to work with someone who wanted to explore the character- we wanted each "I am Groot" to mean something different... It reminded me, as an actor, how much we can do with so little- and if we're passionate about it, good thing can come from it.

yannız o kadar Vin Diesel'e dedirtmişler fln da trailerdaki ses hiç benzemiyordu onun sesine, üstünde ne kadar oynadılarsa artık sdf
Sosyal ağlarda paylaş

basılı bilmiyorum da pirate bay de

http://i.imgur.com/N7OXfyI.jpg

şu listedeki nerdeyse her şeyin olduğu bi torrent vardı. Onu indirdiydim ben. War of the Five Kingsdeyim şu an. Sırayla gidiyorum.

işte listede hangileri colelction şeklinde var yazıyor onalra bak.

Guardians of Galaxy ilk annihilation: conquestte çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Oo olm neler kaçırıyoruz ya yurtdışında değilken..

Bugün Transformers i izlemek için arkadaşla Londra BFI IMax te oturduk koltuklara, ışıklar söndü, sadece bir sinema çalışanını aydınlatacak şekilde bir projektör yandı ve adam:

"Normalde bu dakikalarda reklamlar ve çeşitli fragmanlar yayınlarız *yawn* (gülüşmeler) ancak bugün size özel bir sürprizimiz var: Marvel Guardians of Galaxy world exclusive first 17 minutes (cheers) Ancak bugün burada Marvel den bazı çok ciddi insanları konuk ediyoruz ellerindeki gece görüş ekipmanları ile telefon kullananları arayacaklar, şimdiden uyarıyoruz telefonlarınızı tamamen kapalı tutun"

İlk 17 dakikasını izledik filmin, böyle Marvel in görevlendirdiği takım elbiseli elemanlar geziyor sinemanın içinde gece görüş ekipmanıyla telefon kayıt cihazı kullanan var mı diye bakıyorlar falan. Değişik bir deneyimdi netekim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...