Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

bu adamların (yönetim) beşiktaşlılık duruşu yok diyip duruyordum. bundan sonra dememe gerek kalmaz.

kaptanın resmi hesabı mı bilmiyorum ama:

https://twitter.com/_TolgaZengin/statuses/456803946997501952

tolga'nın twitter adresi yok fake bunlar.

yönetimin yaptığı rezillik ama adamlar da tribünler dolsun seyirci baskısı olsun istiyor onları da anlıyorum.

çok salak bir durum ya
Sosyal ağlarda paylaş

Abi millet yönetimin stad inşaatı yüzünden bu kadar hükümet yalakası olduğunu biliyor o yüzden ses çıkartmıyor da taraftar ses çıkarmıyor diye de bu kadar üstüne gidilmez...

Böyle giderse bu yönetimdekiler stad bitişini göremezler net, destekçileri bile dönmeye başladı çünkü...

Şu üstteki şey nedir bir de ya, passolig için kampanya yaparsın vs. anlarız da şu nedir ya? Facebook'ta NTVSpor haberlerinin altına "ALLAH RIZASI İÇİN BEĞEN, SABAHTAN BERİ sadece 200 KİŞİ GELDİ. ALLAH RIZASI ALMAK İÇİN BİLE GELMEYECEK MİSİN" tarzı şeyler yazmaya da başlayacak bu gidişle...

Yok arkadaş işte tepkiyi koydu taraftar gitmeyecek maça, ne bok yaparsan yapta bir GS maçındaki gibi olmayacak. Bu olayın üstüne yine gidilmeyecek...
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

bu samed hangi milli takımı seçti? almanya u21 de oynamış ama kaçırmasak şunu.

TR'yi seçecek diyorlar. Büyük ölçüde de seçmesi bekleniyor. Son duyumlarda Januzaj'ın da Türkiye'yi seçeceği söyleniyor. Fatih Terim bayağı ilgileniyormuş ve uğraşıyormuş. Eğer başarabilirse Türk futbolun en büyük katkısı olur tartışmasız.

Kaan Ayhan mesela Schalke de çok yüksek potansiyelli çocuk, o da Türk milli takımını seçti. Bir isim daha var işte Levent Ayçiçek falan da seçecek diyorlar.

Fatih Terim'in inanılmaz etkisi oldu. Bayağı bir genç o sayede seçiyor Türk milli takımını, takım başarılı olursa sırf bu yüzdne olacak yine
Sosyal ağlarda paylaş

Babası Türk, ya Kosova ya Türkiye diyor ama daha geçende Belçika takımıyla oynadı çocuk. Aile her tarafa mavi boncuk dağıtıyor sanırım, artık kim daha iyi şartlar sunursa. Belçika kapacak gibi geliyor bana, FT markası da bi yere kadar.

İlkay ve Mesut gibileri çıksa seviye atlatır takıma, ama öylesi de TRyi niye seçsin tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Januzaj'ın kendisi her şekilde on bir oynayabileceği ve kendini üst düzey turnuvalarda sürekli gösterebileceği bir takımda oynamak istiyor.

Herkes en başından beri kesin Belçika seçecek diyor. Hem büyüdüğü hem de altyapısını oradan aldığı için ama önünde Bakkali, Hazard gibi isimler hep olacak. Kendisi çok düzey düzey bile oynasa kafadan on bir oyuncusu olmayacak. Bu yüzden biraz çekimser olduğu söyleniyordu.

Kanat, açık oyuncusunun gırla eksik olduğu İngiltere'yi seçmişti. Ama milli takımlarda oynayabilmesi için yanılmıyorsam Ada da 3-4 yıl daha yaşayıp, aktif olarak futbol oynaması gerekiyormuş. Bir an önce milli olmak istediği için buradan kesin olarak vazgeçtiği söyleniyor.

Zaten bu iki ihtimali çıkardığında Januzaj için kalan seçenekler;

Türkiye, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan

Bu dört milli takım arasında profile uyan tek ülke Türkiye, Januzaj gibi adam bu şekilde potansiyelini korur ve her sene üstüne koyarsa -ki MANU da bu sezon bile 24 maça çıkmış bir adamdan bahsediyoruz- her şekilde bir kanatta Arda, diğer kanatta kendisi olur.

Ha diyeceksin Türkiye büyük turnuva mı görebiliyor. Ayrı konu, ama gördüğü sayılı büyük turnuvaların hepsinde öyle ya da böyle başarılı olmuş bir takım profilimiz var. Gurbetçilerin gözünde kahraman sayılabilecek bir TD'miz var ve kabul etmek gerek milli takım konusunda da egolarına ve hatalı seçimlerine rağmen çoğunlukla başarılı bir olmuş hocadır.

Hal böyle olunca kafasını çelmek bayağı kolay olacaktır. Yine de yedek kulübesinde de olsa kariyerinde mihenk taşları istiyorsa İngiltere veya Belçika'yı seçmesi inanılmaz mantıklı çünkü bana kalırsa bu ikisi de gelecek jenerasyonlarıyla en kötü ikişer final görürler. Hatta ben potu büyütüp Belçika'nın bu jenerasyonunun en az bir Avrupa Kupası alacağını düşünüyorum. İngiltere de ciddi bir orta saha sorunu var her mevkii de harika adamlar yetişmesine rağmen, böyle alttan bir Gerrard geleydi onları da net favori derdim ama zor şimdiki halleriyle.

Januzaj inşallah Türk milli takımını seçer. Çokta ihtiyacımız var.
Sosyal ağlarda paylaş

eski kapalı alt işte takılan yer, yeni halinde orda karagümrük olamaz bu kez fiyatlara göre büyük ihtimal tabi.

güzel oluyor ya, zaten tribün kovalamak da bir yere kadar, işe başlayıp paralar gelmeye başlayınca 1903 tribünden alırım bir koltuk rahat rahat izlerim uğraşamam zaten sdsfs
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

üstüne cıkıp tepinmeye gerek kalmayacak

gerek oldugu icin yapilmiyo ki o, hayvanliktan asdf.

abi herkes boşlukta dursa öyle olacak da, dar coğu yerde o beton boşluklar hali ile insanlar azcık daha yüksek ve geniş diye koltuğa cıkıyor, arka sıra göremiyor o cıkıyor, arka taraf cıkıyor falan, en nazik insan bile betonda izlemek isteyine imkansız oluyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...