Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

ağlayak mı naapak? 3 puan alamasak yarıştan kopuyorduk...

ben beraberliğe tavdım bu maç. kupon oynasam 0-0 oynardım. almeida yok, atiba yok, sivok yok. her ne kadar üstün oynayan taraf biz olsak da sahadaki oyun da çok farklı bir tablo çizmedi. o son topları içeri yuvarlayamadıktan sonra istediğin kadar üstün oyna. sonra gol beklenmedik bir yerden geldi çünkü adam inandı! sdfds.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim takımda herkes şuan çok iyi çok tatlı ya.

TD'den malzemeciye futbolcudan Önder başkan'a

herkes içten, herkes heyecanlı,hevesli

bozulmasın şu gidişat allah aşkına. Seneye yeni stadda daha da güzel olacak.

özeti açın ersan golu atarken arkada Pedro Franco'ya bakın ahahahh
Sosyal ağlarda paylaş

e tabii herif dayanamadı 60 dakika. az buz koşmadı çünkü istatistikte top5'deydi zaten ilk yarı. kötü kısmı boşa koşuyor olması ahah paso ofsayt falan. almeida gibi geri geleyim topu alayım dedi o da olmadı tabii. iyi adam ama ya, seneye daha da iyi olacak bence.

almeida'yı maks 2 haftaya oynatırız dediydim. aynen öyle olacak şimdi sakat sakat oynatırsak şaşırmayın ehuh. sonra dk 65'de sakatlanıp çıkacak bir sonraki maç. ben bilirim beşitaşımı sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yerli kalitemiz çok iyi durumda ya. stoper transferinden de vazgeçtim bu takıma 3 tane takviye yapsınlar,

sağ bek, ortaya bir adam, bir de ileriye tamamdır ya.

ama aldığın yabancılar winner adam olacak, zaten yerliler mücadeleci koşuyor press yapıyor, rakibi her türlü zorluyor.

dün ersan-pedro-motta çok iyidi, gökhan aynı şekilde, olcay toparlanmalı biraz daha.

Bu sene biliç'e tek eleştirim ligin ilk yarısında pedro'nun yedek oturması.

Bu arada Pedro da Önder Özen'in söylediği kadar çıktı
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum ntvsporda izlemiştim, biliç de iyi giden takımı bozmak istemedi falan dedi.

her fırsatta pedro büyük potansiyel biz onun geleceğine para ödeyip 5 senelik anlaştık falan diyordu zaten.

ama adam cidden mükemmel oynuyor ya.

4 maçta 1 gol yedik gs maçında dany penaltısı.

ersan da bu sene tam olarak potansiyeline yakışır oynuor, sivok'u aramiyoruz resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...