Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bildiğiniz en iyi adventure-korku oyunu?

reyou

Öne çıkan mesajlar

wampire bloodlines
painkiller battle out of hell

başka dolu var aklıma glemio şimdi.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
İnnDir.com Editör
-------------------------------------------
Liseli Genç FB
ÖLÜM İLE YAŞAMI AYIRAN İNCE ÇİZGİ
SARİ İLE LACİVERTİ AYIRAMAZ Kİ

KADIKÖYDE SOSİSLER 6'LI PAKETTE SATILIR.
Sosyal ağlarda paylaş

bloodlines ile painkiller ne alaka ya, adventure demiş adam :)

bloodlines zaten korku oyunu değil, bir iki yer sadece korkutucu, painkiller da daha çok gothic bir oyun.

Korku adventure diyince akla mutlaka Phantasmagoria gelir :)
diğer önerebileceklerim:
Dark Fall, Silent Hill ve Sanitarium.
7th Guest, Dark Eye ve Zork Nemesis'i de överler ama hiç oynayamadım.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

eh arkadaş "bunları saymayın" demiş ve sorunun ne kadar cevabı varsa saymış, yoktan varedemeyiz ki.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

phantasmagoria
dogru yazdim sanirm..[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

Öyle ya demokrasiye iktidara gelinceye kadar gereksinmeleri vardi. İktidara gelince demokrasi ayak bağı olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

atlantis miydi neydi,çok korkmuştum demosunu oynarkene,o ne öle ya etrafta kimseler yok,bomboş sessiz bi ortam,cidden tırsmıştım,bu ne ya demiştim.myst gibiydi yamulmuyorsam ama myst i de pek oynamadım,ki zaten korkuyla alakası yoktur myst in,ölesine geyik yapiim dedim,neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 27 Aralık 2004 19:37 tarihinde demiş ki:
undying..
adventure adventuredır izometrik olması gerekmez bu arada :D

adventure'lık birşey yok ki oyunda, bir puzzle bile çözmüyorsun bodoslama yaratıklara dalıyorsun.
adventure-korku isteyen birisine undying önermek, araba yarışı isteyen birine winning eleven önermeye benzer.

bir de evet doğrusu phantasmagoria, doğru yazdınız :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...