Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW EU - Alliance Guild çalışmaları vol. 1

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

swg de bile 100 kişiye kadar çıktı bizim guildde üye sayısı... wow da çok daha fazla olur bu sayı eğer herkes kafasına göre guild kurup başka serverlara dağılmazsa... ayrıca söylediğiniz gibi büyük dungeon lara diğer guildler ile birlikte gidilebilir.[signature][hline]swg: revhas of eclipse (retired)
swg: satto of eclipse (retired)
Sosyal ağlarda paylaş

serverlara dağılmama olayı çoook zor, 84 tane us serverı var daha ilk haftadan ehe.
oyunu alan giricek direk bi servera kendi yakın arkadaşları ile, bence baya bi parçalanıcaz gibime gelio bu kadar çok server olunca.

[Bu mesaj Norak tarafından 27 Kasım 2004 12:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar guild in sayfasında yabancılar olsunmu olmasınmı server pvp mi olsun normalmi olsun gibi anketler var. guilde üye olup fikrinizi orda belirtebilirsiniz.

guild sayfası

serverlara dağılma gibi bişey sözkonusu olmaz sanmıyorum. sonuçta alliance olup oyunu pre-order beta kit le almış olanlar var. onlar yoğunluk ping gibi unsurlara bakıp bi server seçer bizde oyun gelince o servera gireriz. ama istediğimiz servera girmede kısıtlama varsa onu bilmiyorum.[signature][hline]wowowowowowo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shinzawai, 27 Kasım 2004 12:12 tarihinde demiş ki:
Ben sizden haber almadıkca girmeyecem bide bir sey duydum:
Pro-orderdan oyunu alamazsak oyunun fiatı iki katından satılacakmıs bilen varsa acıklasın lutfen

fiyatlar acıklandı zaten 2 kat olayı olmaz sabit fiyat hepsi[signature][hline]Awaiting Final Beta(Elde Patladı)
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna sizlerden 1-2 hafta geç başlıyacağım sanırım (pre-order falan yapamayacağım)
Zaten o zamana kadar sizler bir server belirlemiş olursunuz bende sizinle beraber oynamak isterim.

Night Elf Rouge : Malibu
Gnome Mage : Charles

büyük ihtimalle böyle olacak karakterlerim. İkisinide eşit şekilde yöneteceğimden sanırım sizin yarınız kadar olacağım.[signature][hline]Charles Rhadamantis
Sosyal ağlarda paylaş

su anda zaten eu betadayim ve oyun cikinca da haliyle betada kalicam ve Alliance olacagim. Yanliz su anda alliance olarak hepsinden birer actim, bol bol deniyorum. Kisacasi oyun ciktiginda ne olacagim hakkinda bir fikrim yok ama Allianceyim tabiki :)
//
ha ayrica su isimi hakkinda yeniden bi goz gecirilmeli bence ve bende, guilde sadece turklerin alinmasi taraftariyim.

[Bu mesaj UnKnownTR tarafından 27 Kasım 2004 17:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Guild Portal Sitesi

Üye Listesi:

1- Archon - Human Mage.
2- Daggerfall - Nightelf Hunter.
3- Shinzawai - Dwarf Rogue.
4- NetMaster - Nightelf Warrior.
5- Revhas - Human Warrior.
6- Rinen - Nightelf ?
7- Elufulec - Gnome Mage.
8- toprak - Human Mage.
9- Mirage - Nightelf Priest.
10- Gwyneth - Nightelf Rogue.
11- Iluvatar - Dwarf ?
12- Nistesus - Nightelf Rogue.
13- Manatox - Dwarf Hunter.
14- Lathander - Nightelf Hunter.
15- Strencher - Human Rogue.
16- Rmeika - Dwarf Warrior.
17- Xaenin - Nightelf Rogue
18- Elros Feanor - Nightelf Warrior.
19- game947 - Nightelf Rogue.
20- Torbash - Human Paladin.
21- Blinky - Nightelf Hunter.
22- tunca - Nightelf Hunter.
23- Malibu - Nightelf Rogue.
24- Charles - Gnome Mage.
25- UnknownTR - ? ?

buna göre;

* guildde race olarak 13 nightelf, 5 human, 4 dwarf ve 2 gnome var.
* guildde class olarak 7 rogue, 6 hunter, 4 mage, 4 warrior, 1 paladin ve 1 priest var.
* guildde 3 kişinin class'ı belli değil.
* guildde 1 kişinin race'i belli değil.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 27 Kasım 2004 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Horde kısmındayım şahsen..
1 Serverda Alliance 1 serverda Horde açsak hep beraber olsak düşman olmasak 60-70 kişi olabilsek olmasmı yaws...

Sanki daha iyi olur gibime geliyo...
Çünkü benim Hem Horde hemde Alliance de oynamak istediğim şeyler war..

Muck[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim dediğim çok mantıklı we güzel gibi geliyo bana...
Sonuçta düşman olunca ne işimize yarıycak?
Ama herkez elbet bi ara karakterinden sıkılıp 2. karakter kasmıycakmı o zaman benim dediğim gibi yapılması çok daha iyi olur...En azından daha çok oluruz we hep birlikte oluruz..
Bi taraftan Alliance leri ezer bi taraftanda Horde ları ezeriz fenamı =P[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

Full night elf yanlız enteresan yani :D . Birde tek paladin benim tam şok oldu bana neyse aranan adam oluruz artık heh . Bakın fotoda ekliyim benim karakterin usopendan kalma:

Fakat bu sefer karakter daha iyi olacak ,çift el ve retribution agacından gidicem malum tek elle genelde adamları bitiremeden kaçılabiliyor bu sefer dpse geenkine oranla oldukça artacak kimse kaçamayacak elimden :D . Resimde might yok birde onuda göz önünde bulundurmak lazım .

[Bu mesaj Dunedain tarafından 27 Kasım 2004 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...