Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW EU - Alliance Guild çalışmaları vol. 1

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

Bu arada benim fikrim belki biraz sacma bulabilirsiniz ama class ları önceden ayarlasak ii olur.

Mesela cok fazla mage yada melee olmasın yani dengeli olsun 3 priest olup 25 tane başka class olursa biraz zor olur party lerde bu durumu önceden konuşmamız düşüncesi içindeyim.

Mesela ben priest dışında her class ta oynarım sizden bir talep gelirse bundan önce butun oyunlarda priest oynadım baydım artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

hehehe sizin .com domain iniz yok ki bizim var. buyrun horde a dönün ark.lar sonra hordish manner bizi kesiyo oynayamıyoruz die blizz a mail atmayın lütfen www.hordishmanner.com/forum
zuhuhoha içten yıkıcam sizi[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1111, 03 Aralık 2004 21:39 tarihinde demiş ki:
hehehe sizin .com domain iniz yok ki bizim var. buyrun horde a dönün ark.lar sonra hordish manner bizi kesiyo oynayamıyoruz die blizz a mail atmayın lütfen www.hordishmanner.com/forum
zuhuhoha içten yıkıcam sizi

:) zaten eger bu laflarla hord olacak warsa alın o denekler bizde duracagına sizde dursun ;) hiç degilse dusmanlarımızın kalite ortalaması duser.[signature][hline]I'm blind, not dead !
biliyorum deaf, ama bu o degil !
Sosyal ağlarda paylaş

zaten karısmak yetkililerin işi gerektigi yerde. gergilik yaratmaya gerek yok, eger bunu uzatırsak adamlara kilitlemek icin sebep sunmus oluruz.
ama soruna gelince benim şahsi cewabım: gerektigi zaman eglence de yaparım guild ile ilgili.[signature][hline]I'm blind, not dead !
biliyorum deaf, ama bu o degil !
Sosyal ağlarda paylaş

Daha şimdiden saçma sapan diyaloglar yaratıyorsunuz, oyunda artık ne olur bilemiyorum.

Eno, uyarırsan sevinirim arkadaşları.. illa avatarlı birisinin lafı geçerli olacak galiba. :/[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 03 Aralık 2004 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
homoid, 03 Aralık 2004 23:49 tarihinde demiş ki:
Bu arada ben paladin diye düşünüyorum ama oyundaki lag ping durumuna göre değiştirebilirim.

Şuanda KO da açı çekmekteyim buna biraz benzerse hemen rogue yada mage e dönerim.

Bu arada diğer skilleride verirken guild sayfasında konusarak verirsek herkes blacksmith fln olmasın yani :)

senin yüzünden horde olmak gerekecek şimdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...