Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW EU - Alliance Guild çalışmaları vol. 1

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

Evet efendim, şimdiden organize olalım diyorum. Son dakikaya bırakmayalım işi.

Ben, ÇOK BÜYÜK bir aksilik olmadığı sürece oynayacağım. Karakter olarak human mage düşünüyorum. Şimdi diğer arkadaşlar da katılıp katılmayacaklarını belirtirlerse sırasıyla isim belirleme, üye alım şartları, yönetim şekli vs. tarzındaki kararları alırız hep beraber.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

Nightelf Hunter

Leahterworker
Skinning

Fishing
Cooking
First Aid

Nick: Daggerfall

Sizler nereye ben oraya arkadaşlar tabii Alliance olmak kaydı ile :P

ben de coldwind in dediği gibi çok büyük bir aksilik çıkmadıktan sonra varım bu projede zevkle.[signature][hline] Where are you tonight?
Wild flower in starlit heaven
Still enchanted in flight
Obsessions lament to freedom.......

[Bu mesaj Daggerfall tarafından 26 Kasım 2004 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Üye Listesi:

1- Archon - Human Mage.
2- Daggerfall - Nightelf Hunter.
3- Shinzawai - Dwarf Rouge.
4- NetMaster - Nightelf Warrior.
5- Revhas - Human Warrior.
6- Rinen - Nightelf ?
7- Elufulec - Gnome Mage.
8- toprak - Human Mage.

iyi gidiyor. toplam katılımın 30 kişi civarı olmasını bekliyorum pati den.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 26 Kasım 2004 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Human Warrior (bs&mining)
Night Elf Priest(alchemy&herbalism)

bence hiyerarşi sistemi olmalı. bu demek değildirki yüksek rütbeliler alttakilere emir verecek, rütbeler guild'deki alınan kararlardaki söz hakkını belirlesin bence.

oyundaki guild sisteminde 5 rank var zaten. bunlar yeterli olacağını düşünüyorum. Initiate, Member, Veteran, Officer, Leader. sadece Leader ve Officer üye alıp çıkartabiliyor.

diğer güzel yan ise blizzard initiate, member ve veteran arasına fark koymamış. yani onların farkını belirlemek guild'e düşüyor.

böyle bir sistem olursa da rütbeler diğer oyuncular tarafından belirlensin bence. çok oynamaya ya da yüksek level char olmaya da bakmasın derim. ama buna sıcak bakmayan olursa da farketmez benim için. guild'e bir renk katabilecek bir öneri sadece.

--

hiyerarşi dışında... isim klişe bir şey olmasın lütfen. (bknz: guardians of the light, keepers of hede). türkçe ingilizce farketmez. geçen forumda biri yazmıştı, hem türkçe hem ingilizce anlamı olabilen ya da gönderme yapan bir şey olabilir.

--

race kısıtlaması kesinlikle olmamalı, yabancı üyeler bence olsun. sadece türkler ile sayımız kısıtlı olabilir. ama tabii ki yabancı üye alımında dikkatli olunmalı.

guild'in adını kötüye çıkarıcı davranışlarda (ırk ayrımı, küfür ya da başkaları tarafından kötü davranış olarak görülen bir sürü şey) bulunanlar türk de olsa guild'den çıkarılmalı.

fazla kural ya da kısıtlama olmamalı.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

Gwyneth / NE-Rogue

Ama ben haziranda başlayabilicem(Malum öss:() siz gelişmiş olursun yardim edersiniz bana:) Okuldan falanda rahat 10 kişi var ama dediğim gibi hazirandan sonra...[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...

[Bu mesaj Hamish tarafından 26 Kasım 2004 18:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toprak, 26 Kasım 2004 18:36 tarihinde demiş ki:
ewet hakikaten aynı serverda olalım. hiyerarsi sadece guild yonetiminde olsa daha iyi olur bence de. birbirine emir vermek olmaz zaten. isim olarak da birisi demisti:farketmez olsun gercekten en cok o onerildi :P

ahueahu harbi ya fena degil.[signature][hline]Seek & Destroy
Sosyal ağlarda paylaş

zaten leader olacak kişi diğerlerine danışmadan hareket etmemeli, o yüzden gerçekten farketmez.

eu çıktığında duruma göre belirlenir officer leader olayları. kimin adam alımı yapacak kadar vakti varsa o ilgilenir, tabi bu arada diğerlerine de danışılır. sonuç olarak toplu karar vereceğiz, keyfimize göre adam alımı ya da başka işler yapmayacağız.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

Evt burda bende varım.

Nick:Manatox
Race/Class: Dwarf Hunter

Skillerim:
Mining(Hunter için biraz saçma gelsede OB de işime çok yaradı)
Engineering
First Aid

Bendede bi aksilik çıkmazsa ilk günden itibaren varım

[Bu mesaj HardMann tarafından 26 Kasım 2004 21:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 26 Kasım 2004 20:13 tarihinde demiş ki:
Guildportal'dan bir site açtım, gayet güzel kullanırız orayı. Şimdi ayarları yapıyorum birazdan link veririm.

rakiplerimiz bos durmuyor. ilgilenen birisi karsılık verebilir mi bu ataga. master olmaya aday herhangi biri warsa bi ilgilensin[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...