Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW EU - Alliance Guild çalışmaları vol. 1

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
StRencher, 26 Kasım 2004 23:34 tarihinde demiş ki:
oysaki bir paticik guild'imiz olsa. eu ve us diye ayrılsa. eu'da us'de alliance ve horde diye ayrılsa, alt kümesel ama bir arada bir guildimiz olsa.[/b].....

tamam ozaman wow bolumu altına da bolum olarak paticik guildi diye birsey ac sonra da alt kısımları devam et. ama us dekiler artık kullanmaz zira hepsi turk de degil ve biz de tamamen turk olmaaycaksak paticik altında olmamız sonradan sorun olabilir[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toprak, 26 Kasım 2004 23:37 tarihinde demiş ki:
said:
StRencher, 26 Kasım 2004 23:34 tarihinde demiş ki:
oysaki bir paticik guild'imiz olsa. eu ve us diye ayrılsa. eu'da us'de alliance ve horde diye ayrılsa, alt kümesel ama bir arada bir guildimiz olsa.[/b].....

tamam ozaman wow bolumu altına da bolum olarak paticik guildi diye birsey ac sonra da alt kısımları devam et. ama us dekiler artık kullanmaz zira hepsi turk de degil ve biz de tamamen turk olmaaycaksak paticik altında olmamız sonradan sorun olabilir

Evet öyle bir şeyi Alan yetkilileri ile konuşucam...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

cok nazik mage baska bir sorunu yok, saglam kesiyor ama cabuk oluyor, eger party icinde takılacaksan korkma ama tek tabanca gezicem diyorsan kasarsın.
said:
Elufulec, 26 Kasım 2004 23:37 tarihinde demiş ki:
bu arada ben classimi degistirebilirim belki.. mage oynamak zormus falan diolar..
[signature][hline]I'm blind, not dead !
Sosyal ağlarda paylaş

bazı şeyler oyunda farklıdır forumda farklıdır. horde ve alliance ı bir arada tutmak imkansıza yakındır. sonuç olarak savaş olacak, ölüm kalım olayları olacak, kavgalar sorunlar çıkacak ve de bu insanlar birbiriyle aynı ortamda olacak!

ciddiyim imkansız. illa merkezi olsun 1-0 olsun bizim olsun deniyorsa eğer, paticik eu & us alliance ve paticik eu & us horde diye ayrılır anca. onun da pek bir yararı olmaz.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

eu için sadece.. şimdilik.

Guild Portal Sitesi

Üye Listesi:

1- Archon - Human Mage.
2- Daggerfall - Nightelf Hunter.
3- Shinzawai - Dwarf Rouge.
4- NetMaster - Nightelf Warrior.
5- Revhas - Human Warrior.
6- Rinen - Nightelf ?
7- Elufulec - Gnome Mage.
8- toprak - Human Mage.
9- Mirage - Human Warrior & Nightelf Priest.
10- Gwyneth - Nightelf Rouge.
11- Iluvatar - Dwarf ?
12- Nistesus - Nightelf Rouge.
13- Manatox - Dwarf Hunter.
14- Lathander - Nightelf Hunter.
15- Strencher - Human Rouge.
16- Rmeika - Dwarf Warrior.

buna göre;

* guildde race olarak 7 nightelf, 5 human, 4 dwarf ve 1 gnome var.
* guildde class olarak 4 warrior, 4 rouge, 3 mage, 3 hunter ve 1 priest var.
* guildde 2 kişinin class'ı belli değil.
* guildde race'i belli olmayan yok.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 27 Kasım 2004 00:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu forumda yabancılar olmadığına göre bence bizim guild içindede yabancılar olmamalı. aramıza katılan her üyenin ingilizce biliyo olması beklenemez ayrıca sadece ingilizce bilmeside yetmiyo oldukça iyi biliyo olması lazım. ayrıca guildchatte konuşulan 2 farklı dil sorun yaratır.

swg de rip guildinde yabancı yoktu ama aynı tarafta olduğumuz yabancı guildler ile birlikte saldırı ve savunma yapardık yani yabancılarla birlikte hareket etmek için illa aynı guildde olmaya gerek yok.

ayrıca benim tercihim pvp serverında guild kurmamız. diğeri bana biraz monoton geliyo çünkü zaten pvp serverında olsak bile sürekli pvp yapıcak ortam olmaz diye düşünüyorum hele bide hiç pvp olmayan bir server olursa... :(

guild içinde rank sistemi kesin olmalı diye düşünüyorum. başka türlü düzen sağlamak çok zor oluyor. tabi bu rank sistemi abartılıp sağa sola emir yağdırılmaması lazım.

ayrıca bir guilde dışardan ne kadar karışan olursa o kadar çok sorun çıktığını gördüm bu yüzden herkes kendi guildinin sayfasına üye olsun ve sorunlarını orda tartışsın. zaten patick wow bölümü var ortak alan olarak bunu kullanabilir us eu alliance ve horde oyuncuları.

swg den az buçuk guild yönetmeyi biliyorum bir yardımım olucaksada yardım etmeye hazırım. oyun konusunda çok fazla bilgim yok ama yönetim konusunda yardım edebilirim.[signature][hline]swg: revhas of eclipse (retired)
swg: satto of eclipse (retired)
Sosyal ağlarda paylaş

hmm sayı çok az yaw, ben mininum 150-200 üyesi olan büyük bi guild düşünmekteyim şahsen kendim için

, büyük instance dungeonlar, raidler vb kalabalık gruplarla ancak yapılabiliyor çünkü.

ayrıca normal serverlarda da pvp var, hiç yok diye bişi yok,

pvp serverındaki gibi pvp sistemi içeren bazı bölgeler olacak, pvp serverında heryer pvp çünkü. sora arena var falan filan :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...