Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 SENE BOYUNCA VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

ayrıca 0ne haklı herkes eşit bazıları daha eşit buna alışın demokratik seçimle gelen isnalar değilis bir arkadaş grubuyuz belirli bir dalga boyunda birbiriyle uyan insanlarız

kimsenin kimseyi sevme gibi bir mecburiyeti yok

şahsa hakaret edilmedikçe sıkıntı da yok

tartışın şurada ama tartışırken karşınızdakinin size ne kadar yabancı biri olduğunu da unutmayın

ha bununla yaşayamıyorsanız açıkcası sikimde değil yani kimse kimseyi zorla tutmuyor.. dasaayı severim geldikçe de görüşürüz aynı şekilde bone u da severim hani adam iki kere geldi iş vs durumları yüzünden adamı göremedim

kuddusiyle de bir derdim yok ama hepimizde olduğu gibi onun da kendi kuralları kendi disiplini var fakat bu forumdaki genel duruma uyuşmadığı için sıkıntı çıkıyor ki bu gayet normal ve sağlıklı bir şey

bende bu forumda bazı şeyleri tasvip etmiyorum ve dile getiriyorum ama yine de burada kalmayı tercih ediyorum

ortada şahsa bir hakaret ve yalan beyan olmadığı sürece herkesin tercihi kendine amına koyim banane lan.. hatta size ne lan..

evet maç kadroları diyorduk

MURAT VEZİRİ ARASANAAAA <3
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

Sonracigima tekrar tekrar acc acip gelirler (bkz: xunn) kimse bisey yapmaz yine falan fıstık.

Tek savunmalari ise
-yhaa burasi sanal ortam niye ciddiye alip aliniyosun falandir.

He canim. O zaman bende senin anani saapiyim sende alinma diyesi geliyo insanin ama.

Bide postlarinda ne kadar silkerlerse anlayin ki irl de o kadar otmuyo kuslari. Orgazmlarini forumda yasiyolar.

0ne;

tüm postlarının toplamı, xun'un herhangi bir postunun içerdiği zekanın yarısını içermiyor.

birde milletin kuşunun ötüp ötmediğinden sana ne?

patideki her kıza yazıp, öm pompaladığında kuşun daha bir fazla mı ötüyor, bacak aranı taşıyamayacak duruma mı geliyorsun ya da daha başarılı bir birey mi oluyorsun?

tamamen
'' adam nasıl olsa banlı, kıyıdan köşeden bir iki laf da ben sokusturayım, butthurtüme melhem olsun, nasıl olsa gelip agzıma lafımı tıkayamaz, ''
kafasıyla yazmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

ya bırakın nereye haklı. sırf yetersizler mutlu olsun diye kaç kişi hunharca banlandı bu forumda. en yakın örnek

xunn espri yaptı, banlandı
chrome forumdan açık açık "sönö dövöcöm" diye tehdit etti, aramızda

gerçi utancından mesaj atamıyor fdsf.

bandan beter
Sosyal ağlarda paylaş

@babacum
Yahu birinden hoşlanmamak çok doğal ve senin de dediğin gibi çok sağlıklı zaten. Benim (veya One gibi bazılarının da) dediğimiz şey, çoğunluğun hoşlanmadığı bnin üzerinde, tahakküm kurulması.

İşte ben buna karşıyım.

Gel kardeşim, beyin gücün yetiyorsa sonuna kadar tartışalım. Yenmek, yenilmek önemli değil. inanın, en saçma tartışmalardan bile birşeyler öğreniriz.

Noyzura'dan herkes hefret ediyor. Seko keza pek çok kişi sevmiyor.

Ben Noyzura ile ölümüne tartıştım. Seko'yu komik buluyorum ve onu öyle kabul ediyorum. Ama bana göre yanlış bir şey söylerse onu da sonuna kadar eleştiriyorum.

Fikirlerini sevmediğim pek çok insan var bu forumda. Tartışırım... Ama dalga geçmek, hele hele gerçek kişiliğiyle dalga geçmek, onu deşifre etmek ne demek ya? Biraz medeni olun.

Kalkıp "Burası internet reröre" diyorsunuz, ondan sonra adamın gerçek hayattaki kişiliğiyle dalga geçiyorsunuz.

Sazınız sözününe uysun lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...