Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 SENE BOYUNCA VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Exodous said:

Olum bu sitenin ismi paticik diye hepiniz kız çocuğu gibi davranmak zorunda mısınız?

Biri "Seni sevmiyoruuummm banlasınlar seniiii" diye sızlanır.

Öteki "Senin yazdıklarına çok gıcıkkkk oluyorummmm" der.

Cici Kızlar grubu gibisiniz yeminle.

seksist bir remark.

AHAHAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

idilik said:

bir lise sınıfı. 1. iti, kopuğu, serserisi, laftan anlamazı, yüzsüzü var bir sürü. hepsi birbirinden ezik, birbirinden kompleksli. 2. bir de diyalog kurabilen, adam gibi tartışabilen, karşıt fikre -hakaret etmeksizin- fikirle karşılık verebilme kapasitesine sahip olanlar var. işte bir kaç ta sınıf başkanı tabir edilenler var. bunların içinde de birinci ve ikinci guruba girenler var. ama bunların bir de yetkileri var. dolayısıyla bazen haksız, bazen haklı bir biçimde, örtmene ya da müdüre şikayet yetkilerini kullanıyorlar (int. sitelerindeki adı ''ban'' bu yetkinin)

bu kadar basit yani. bu bir lise sınıfı olabilir, meclis olabilir, herhangi bir iş yeri olabilir, paticik v.s. olabilir)

takmayacaksın Kuddusi. fikir, düşüncelerimizin uyuşmadığı konular olsa da, zaman zaman sinir olmuşluklarım olsa da, senin giderek daha dikkatli, daha alttan alıcı, daha empati kurabilir hale geldiğini adım adım gözlemlediğimi söyleyebilirim. buradaki sayıları hiç te az olmayan sürüyle ''hırt'' insanla kıyaslanamazsın bile. yaşına takanlara bakma, az da olsa senin yaşında, senden büyük, ya da yaşı sana yakın üyeler var. yaş konusunda söylenenleri ipleme. sana hakaret edenlere hiçbir şey yapılmadığının farkında benim gibi çoğu kişi. onları da ipleme. çünkü görüyorsun işte bir kısım mod, admin takımının olaylar karşısındaki tutumlarını.

gel yaz yani banın açıldıktan sonra. ''gelirsen adam değilsin'' v.s. diyenlere zaten zerre kadar aldırış etme. çoğu onlarca kez banlanıp geri dönmüş insanlar. çoğunun yaşamdan aldığı zevk; herhangi bir ortamda günah keçisi ilan edilmiş insana linç kültürü eşliğinde yüklenip, tatmin olmakla sınırlı.

benim burada olma nedenim; hala bir şeyler öğreniyor olmam, ve zaman zaman enerjime enerji katan, ülkenin geleceği hakkında umut duymamı sağlayan hiç te azımsanmayacak derecede kaliteli, bilgili, sağduyulu üyelerin varlığı. senin için de böyle olduğunu düşünüyorum. bu nedenle banın açıldığında gel ve en doğal hakkın olan fikir ileri sürme, bunları paylaşma, bunlar üzerinden tartışma olayına, paticikteki adi, seviyesiz, bayağı kitleye rağmen devam et.
kes lan.

ahah...rencide etmemek adına örnek vermemiştim ben 1. guruba girenlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Mystary Unfold

Darkwingduck travesti ama kestirmemiş, doğrucu davut buna gidiyor tıklatmak için. Ama aşk sırasında darkwing kara kanatlarını kaldırıp davuta tıklatıyor. Çok hoşuna giden ama bunu gururuna yediremeyen davut da kız bu kız kız kız diye inkar içerisinde şu anda.

Öfke, pazarlık ve depresyon süreçleri sonrasında kendiyle barışacağını düşünüyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...