Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 FIBA Basketball World Cup Spain

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

semih erden geçen seneki rezilliklerinden sora seçilmedi milli takıma. enes geçen sene sonuna doğru sakattı ve iyileşme sürecini bahane edip gelmedi. ama ztn enes şimdiye kadar hiçbi major turnuvada katılmadı takıma. aslında gayet mantıklı nba'de daha iyi olmak varken milli takıma gelmemek ama enes bi türlü yapamadı o atlamayı nba'de. bi soraki turnuvada takımda olucağını düşünüyorum enes'in. ersan ztn sakat. hido hem kötü durumda olduğu için hemde yazın çalışarak seneye nba de olmayı istediği için katılmadı sanırm takıma ama şu takımda ölüsü bile oynarmış hido'nun onu gördük. bi tane kritik zamanda eline topu bırakıp yaratıcılık beklenicek adamımız yok. emir belki biraz yapabiliyo o görevi ama okadar istikrarlı asla değil. ispanya'da mesela bunu yapabilecek 3 4 tane adam var. bizde bi navarro gibi gerektiği zamanda kaldırıp atabilecek, gerektiği zamanda oyunu soğutup faul alıp bişiler yapıcak adam olsa çok farklı yerlerde olabilirdik gerçekten. bunu yapabilecek sadece hido var ama o da ztn geçen turnuvada yokları oynadı beklenenleri hiç yapamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

(tu)
Teşekkürler.
yalnız Hidonun milli takımı bıraktığını okumuştum.
NBA oyuncuları için söylediklerini düşündüm de çok katilamayacagim. Nowitzki, Pau Gasol ve daha başka NBA yıldızları kendi ülkelerinin milli takımlarında hep oynadılar. Hiç NBAyi düşünüp milli takımı sallamadilar.
Bence biraz kişinin karakteri ile ilgili bir şey. Biraz da sanki milli duygular olmasi lazim.
Semih'in olayı da tam bir saçmalama hikayesi. Çok değil 2 sene önce Shaq ile Boston'da oynayan adama bakın. Ne kadar olumlu eleştiriler alıyordu NBA yorumcularından.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

Rerore said:

Bizim maçsaat kaçta

22:30'da heyecanlanla beklemekteyiz :)

ya biraz mal gibi geldim ama maç kiminle ve hangi kanal veriyor onuda der misin lordum?

izleyecek bir şeyler arıyordum severimde basketbolu, googlea inanmıyorum bilgilerimi satıyor.

tamam ntvspordaymış.

internetten izleyecez artık tvde yok sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

League Pass almaya başladım ben, onun dışında free linkler var işte onlardan takip ederdim.

Gerçi bazı elemanlar HD free link buluyor, League Pass'ten daha iyi...

League Pass'e para veriyoruz, 1 dakika hatta bazen 1.5 dakika geriden izliyoruz. Hani normal adama koymaz da bize koyuyor belirli sebeplerden ötürü adsfasd

Onun dışında Euroleague NTVspor'du işte, d-smarta peşkeşleyince ilk defa bu sene seyretmedim hiç. Lig TV'e geçiyor ama pakette var artık izlerim her maçı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...