Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oha demek istiyorum / Eve erkek alma fiyaskosu

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar yirmibeş yaşından sonra

Vingthor said:

bir kadının dışkısı yani kakası katılaşmaya başladıysa hemde aktivia probiyotik yoğurt yemesine rağmen katılaşıyorsa o kız bakire değildir.
bakın factler ile geliyorum.

-protein ve homojenize inek sütü
-yoğurt kültürü
-en az bir bilmilyon probiyotik bakteri.

hemde türk gıda kodeksi fermante süt ürünleri tebliğine uygun olarak uygun üretiliyor bu meret. erkekler meni denilen varlığı kadın rahmine yolladıklarında kadının ruhunun bekareti önemlidir. eğer o kadın gerçek bakir ise ruhu bu varlıkları zaten reddecektir yani tecavüz gereklidir. çünkü bunu başka türlü anlayamazsınız. türk bilim adamları dalga geçsinler ama yurtdışında anlatıyoruz bu konuları biz.

dışkının yüzde 7'i bakteri kardeşim bakteri. boşuna mı bakteri? ne katılaştırıyor bu dışkıyı? ruhun sıkıntıları... günahın ağırlıklarıyla sıkılaşıyor. arkadaşlarım. eğer bir kızın 'oh totemi bıraktım' gibi laflarıyla karşılaşırsanız o kızdan uzak durun. uzak durun ve hemen sorun. sen probiyotik yoğurt kullanıyor musunu diye sorun. ben cevabın ne geleceğini biliyorum ama çok masum çok naif arkadaşlarım sizler bilmiyorsunuz... sorun çünkü sormadan öğrenemeyeceksiniz...

Vingthor said:

hafif hafif beyazlıklar görürsen dikkat et kardeşim. bir parça örnek al bir milka kutusuna iyice sür ve bize getir. uzmanlar olarak anlatırız kız kimle nerde yatmış kaç posta gidilmiş rektum duhulü var mı falan hepsini çıkarıyoruz

Vingthor said:

şeyi karıştırmayın ama bu soslu mısır var satılıyor heryerde karışık kuruyemişlerde de olur. o tam sindirilemiyor kadınlar tarafından böle parça parça görürsün kadınbudu köfte gibi ondan bişi olmaz o normal yani ona şeyapmayın hiç

http://awesomegifs.com/wp-content/uploads/cheers-slow-clap.gif
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

aquila said:

yok yok, bi cavus dayagi yemesi sart. o saclar da kesilecek.

Devletin teğmeni burda varken çavuşa gerek yok. Vuycam kırbacı

O resimdeki kimse tipsizlikde çığır açmış yemin ederim. Bıçak altına falan yatsın o ne abi.

Adam illuminati gibi ters üçgen pişmiş pişmiş sırıtmış bide:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

balon said:

aquila said:

yok yok, bi cavus dayagi yemesi sart. o saclar da kesilecek.

Devletin teğmeni burda varken çavuşa gerek yok. Vuycam kırbacı

O resimdeki kimse tipsizlikde çığır açmış yemin ederim. Bıçak altına falan yatsın o ne abi.

Adam illuminati gibi ters üçgen pişmiş pişmiş sırıtmış bide:)

Konuşma lan hastaydık orda, tipsiz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...