Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi Eğitimi

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

hatta aynı kedimizde kötü bir alışanlık daha ortaya çıktı bu kadar yıl sonra, dairenin kapısı açılmaya görsün, aynında ok gibi dışarı fırlıyor. son haftada 3 kere evden dışarı apartmanın içine koşarak fırladı zor tuttum apartman içinde. kısırlaştırılmış yani bir de kızgınlık falan da değil tamamen merak. kedi öyle böyle meraklı değil. bazen giyinirken falan elbise dolabının içine giriyor, yakalıyorum bütün vücüdü vibratör gibi titriyor hayvan sanki nirvanaya yükseliyor dolabın içine girince. her seferinde amerikayı keşfediyor sanki pezevenk.

vibratör konusunda baya tecrübeli gibisin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

dolaba onun hoşuna gitmeyen koku sürebilirsin. yada direk dolaba kapı tıkırdamayacak şekilde kilit takabilirsin. kilit dediğim şu deliğe sürdüğün demir çubuk gibi olan şeylerden.

onun dışında kediye yapacak bir şey yok. bazen hayatlarında bir kere olsa dahi bir yerde onların ilgisini çeken bir şey olursa obsesif gibi sürekli aynı yeri eşeleyip duruyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
2 gündür bizim kedi başladı. Elbise dolabının kapısı sürgülü. Hafif abandı mı açıyor. İçine girip takılıyor. Kızdığımızı bildiği için tam açarken 2 oda geride ki koltuktan kalkmaya başladığımda farkına varıp kaçıyor. İnanılmaz şerefsiz bir taktik belirledi. Bu yüzden tam iş üzerindeyken yakalayıp fırça kayamıyorum. Ancak 2 oda geriden laynnn diye bağırabiliyorum oda caydırmıyor.

Sürgülü kapıya destek amaçlı sandalye koydum açamıyor ama kızdırıp oraya buraya işeyecek diye korkuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ben de geçenlerde şu genci gördüm sokakta geldi yanıma mırmır gitmek bilmedi, aldım geldim sonunda eve. 4 aylık dedi veteriner tam bir survivor kendisi. bi diş gitmiş, dudakta yara yamuk duruyo zaten dudağı, sırtta yara falan.
yamuk dudaklı olduğundan lip koydum adını da.

ilk kedim hiç bir alakam bilgim olmadığından öyle gezinirken;
https://www.youtube.com/user/TheCatDaddy66
bu adamı buldum, hakikaten çok güzel anlatmış kedi mantığını ^^

ilk 2 gün işedi sıçtı eve, elimi ısırıp tırmıklıyodu falan, ortalığın altını üstüne getiriyodu. şimdi direkt kumunda hep, sadece oyuncaklarıyla oynuyo, elime koluma dokunurken tırnaklarını çıkarmıyo hiç ısırmadı 1 kere bile. "gel" öğrettim geliyo direkt gel diyince, bi de "getir" öğrettim oyuncağını alıp geliyo ayağımın dibine getir diyince ^^ jackson galaxy tavsiye ederim.

getir lip:
https://www.youtube.com/watch?v=qP49IrkQ_sY
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...