Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Bi gecede iki defa üst üste 12 yaptım.

Amaa gel gelelim sabonis gibi ballı bir insan olmadığımdan haaala sürünüyorum. Çünkü dün gece açtığım 10a yakın packten toplamda 1 tane bile epic çıkmadı. Legendary hak getire zaten. E tinkmaster nerfi yüzünden de sanırım oynanabilir olarak shaman ve warlocktan başka deckim kalmadı. Token druidi sevmiyorum. Paladin ve warrior'un temel kartları (Tirion, Grom) eksik.

E ne anladım ben bu işten.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Amaa gel gelelim sabonis gibi ballı bir insan olmadığımdan haaala sürünüyorum. Çünkü dün gece açtığım 10a yakın packten toplamda 1 tane bile epic çıkmadı. Legendary hak getire zaten. E tinkmaster nerfi yüzünden de sanırım oynanabilir olarak shaman ve warlocktan başka deckim kalmadı. Token druidi sevmiyorum. Paladin ve warrior'un temel kartları (Tirion, Grom) eksik.

ne balı lan? legendary'm yok benim de :(

bir rag ve cairne yaptım sadece. ama kontrol decklerinde 7-8 tane legendary olduğu için, benim de hala deck'im yok resmen....

apaçi gibi warlock rush oynamak istemiyorum. benim istediğim warrior aggro aslında ama o da eziliyor herkese karşı. bööle kala kalmış durumdayım.

kontrol decklerim için thalnos, ysera, baron geddon ve class legendary'leri eksik. en iyi kontrollerden olan druid'de neredeyse bütün epic'lerim eksik zaten. oooof ooof dertliyim

lorewalker cho'ya bi değişiklik daha yapsalar da full price alsam 3 tane :(
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aceace said:

ne balı lan? legendary'm yok benim de :(

bir rag ve cairne yaptım sadece. ama kontrol decklerinde 7-8 tane legendary olduğu için, benim de hala deck'im yok resmen....

apaçi gibi warlock rush oynamak istemiyorum. benim istediğim warrior aggro aslında ama o da eziliyor herkese karşı. bööle kala kalmış durumdayım.

kontrol decklerim için thalnos, ysera, baron geddon ve class legendary'leri eksik. en iyi kontrollerden olan druid'de neredeyse bütün epic'lerim eksik zaten. oooof ooof dertliyim

lorewalker cho'ya bi değişiklik daha yapsalar da full price alsam 3 tane :(

ya sabo bırak allaşkına

Bakın şimcik. Bu sabonis var ya o kadar ağlak o kaddar ağlak bir adam ki anlatamam. Geçen skype'ta konuşuyoruz. Diyo ki warrior oynamak istiyom. Ladder malum kitkatz warriordan geçilmiyor. Açıkçası ben de çok beğeniyorum. Çok başarılı bir deck bence.

Deck şu:

Bu decki 5 eksiği ile kurabiliyoduk. Eksikler Pagle, 1 tane shield slam, Ysera, Grom ve Geddon. Geddon core değil, Ysera core değil. Pagle zaten nerflendi. Adama Ysera olmasın ysera'nın yerine başka bişiler koyarız diyorum. Mızıkıyo. Adam 400 dustını shield slam'e harcamamak için şekilden şekile girdi.

VE BU ADAMIN 6K'DAN FAZLA DUSTI VAR!!!1111 (Bi de patlatmadığı 2.5k var.)

Ne diyim ki ben bu adama? Laddera girmiyo "kartım yok" bahanesiyle. Benim kız arkadaşım open betadan sonra başladığı, Watcherları olmayan, Sunfury'si, Argusu olmayan hatta Druid of the clawı dahi olmayan hesabı rank 10'a kadar yükseltti. Control druid'in 4 tane core kartı var. 2x Lore, 1 force of nature, 1 roar. Çıkan gold kartlar harici hiç bir kartı patlatmadan decki kurduk. Gayet stabil bir şekilde yükselmeye de devam ediyor.

Sabonis anca mızıklasın :) Görende bütün control decklerde istisnasız thalnoslar, yseralar paglelar var sancak. Pff..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...