Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chrome 16 Ocak Güncellemesi

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Mobilde dünkü güncelleme sonrası baya sorunlar rapor edilmiş baktım da, bende de çift tıklayınca zoom yapmaz oldu chrome. UMarım kısa zamanda patch gelir, başka sorun yaşayan var mı?

Flag ayarlarına girermisin, ordan tıklama gecikmesi sekmesi gibi bişi olucak, onu deaktif et. Tıklama sorunu cozulur
chrome://flags
Sosyal ağlarda paylaş

benim de pc'de chrome sacmalıyor ya.

video izlerken full ekrana aldıktan sonra tab değiştirilmiyor artık, tab değiştirmek istediğimde full ekrandan cıkıyor :S tab da değişmiyor videonun sitesinde kalıyor.

digitürk izlerken twitter,pati falan kontrol ederdim yine dönerdim. şimdi olmuyor üstüne tekrar fulle almam gerekiyor yaşayan var mi bu sorunu
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

"Tatar Ramazan" said:

Mobilde dünkü güncelleme sonrası baya sorunlar rapor edilmiş baktım da, bende de çift tıklayınca zoom yapmaz oldu chrome. UMarım kısa zamanda patch gelir, başka sorun yaşayan var mı?

Flag ayarlarına girermisin, ordan tıklama gecikmesi sekmesi gibi bişi olucak, onu deaktif et. Tıklama sorunu cozulur
chrome://flags

Yaptım ama bişey değişmedi, yama bekleyecez artık napalım
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu chrome napmış böyle ya bilgisayar için güncelleme yapmış herhalde rezalet.. müzik açılınca sayfada sekmenin yanında hoparlör işareti çıkıyor ve webde surf yaparken sürekli takılmalar oluyor. önceden böyle değildi. güncelleme yaparak daha da batıran tek program chrome'dur herhalde. android'te millet ağlıyor yeni güncelleme getirmeyin diye. her güncelleme ayrı bir sorun..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...