Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gladiator TRT 1'de

Werewolf

Öne çıkan mesajlar

heh şansa bakın ki dün gladiator'ü ailecek izlemiştik, pek komik oldu.. :) swordfish'e de geçen hafta bakmıştık, öyle bir ayarlamışlar ki..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

obarey!..

My name is Maximus Decimus Meridius, Commander of the Armies of the North, General of the Felix Legions, loyal servant to the true emperor, Marcus Aurelius. Father to a murdered son, husband to a murdered wife. And I will have my vengeance, in this life or the next.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 14 Eylül 2004 22:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

braveheart üstüne yok o konuda tokat üstüne tokat atıyor film bütün film boyunca kalbin ağrıyor suratın çarpık bir şekilde izliyorsun[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

en azından kişiler gerçek olaylar nekadar gerçek birara araştırmıştım ama benzer bir hikayesi vardı[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 15 Eylül 2004 04:04 tarihinde demiş ki:
bide son samurai ceksinler tamam. artik ziril ziril aglariz.

ciddiyim braveheart, ustune gladyator, ustune son samurai, zirlamayan adami vurmak lazim. ehueh.

lol

bu arada gladiator'e karşı swordfish diyen insanları eklemek lazım vurulacaklar listesine.. :-p

esasen şu yazdığın listeye rurouni kenshin ova'larını da eklemek gerek, gözlerimi yaşarttı o da. sinema filmini adamakıllı çevirseler bunların arasında en iyisi bile olur derim ben..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 gün izinliyim,
eu2 den vakit kalırsa
shogun diye bir dizi satın aldım, sağlam diyor herkes, elimde 46 ya kadar kenshin var 34 ü izledim en son ve gaz oluyordu giderek artan bir eğride.
Şimdi kenshin + shogun izler sonra gidip son samurayı alırsam eğer, akşam benden para istemeye kalkacak herhangi bir otopark mafyasına gözü kapalı dalarım.

Zarar valla[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

oo shogun dvd setini ben de aldım, süperdir
çocuktum ben, trt'de eskiden dizi olarak verilirdi o shogun, kaçırmadan izlerdik her bölümünü

Aui Skinoske süper bir adamdı, zamanında mahallede birçok Bruce Lee (tabi buruşli diye okunurdu) ve bir çok Skinoske vardı :D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 15 Eylül 2004 12:51 tarihinde demiş ki:
zamanında mahallede birçok Bruce Lee (tabi buruşli diye okunurdu) ve bir çok Skinoske vardı :D

ehe :) anılarım depreşti[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...